CS:GO Hangi Kasa Açılmalı

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
CS:GO'da rütbem Üst Çavuş çok sık olmasa da arada oynuyorum. Oyuna başladığımdan belli bir çok kasa geldi 1 tane kasa açma niyetim var sizce hangi kasayı açmalıyım? Hangi anahtarı almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üst çavuş RANK değil seviye aslında 40 seviye olduğunda mevcut yılın hizmet madalyası envanterine düşer.

RANK Rekabetçi bölümün tanımlaması oluyor;)

Kasa açma yerine paranı biriktir oyun al ya da oynadığın oyunlara dair item/skin alabilirsin. Sanırım anahtarların 15 TL gibi bir rakam olması lazım.

Kasadan her türlü kâr etmenin bir yolu var. CS:GO'ya yeni güncelleme ile kasa geldiğinde kasa ve içinde bulunan skinler nadir olduğu için pahalı oluyor. Yeni güncellemeyle kasanın geldiği ilk üç günü deathmatch atıp kasayı düşürmeye çalışın. Kasa düştükten sonra bir key alıp açın kesinlikle kâra gireceksiniz. Tecrübeyle sabittir. 😀

Kasadan her türlü kâr etmenin bir yolu var. CS:GO'ya yeni güncelleme ile kasa geldiğinde kasa ve içinde bulunan skinler nadir olduğu için pahalı oluyor. Yeni güncellemeyle kasanın geldiği ilk üç günü deathmatch atıp kasayı düşürmeye çalışın. Kasa düştükten sonra bir key alıp açın kesinlikle kâra gireceksiniz. Tecrübeyle sabittir. 😀
Bu yinede şans oluyor yeni kasa geldiğinde ilk haftada 30 40 TL den aşağı gitmiyor yani neden kasayıda satmasın ki ?

Şansı olduğuna inanıyorsa açsın tabiki de mesela bana bir kere bile bir şey çıkmadı. Bende artık PUBG den çıkan 2 TL kasayı bile satıyorum :)

Bu yinede şans oluyor yeni kasa geldiğinde ilk haftada 30 40 TL den aşağı gitmiyor yani neden kasayıda satmasın ki ?

Şansı olduğuna inanıyorsa açsın tabiki de mesela bana bir kere bile bir şey çıkmadı. Bende artık PUBG den çıkan 2 TL kasayı bile satıyorum :)
En kötü şansla bile 30TL’lik skin çıkarabilir. Askeri sınıf skinler bile 25-30TL oluyor ilk hafta. Mesela Prizma Kasasında bir sürü kişiye Atheris çıktı, skin mor olmasına rağmen 250-300TL’ye satıldı yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı