CS:GO Harita başlatılırken atıyor

_sdcaln

Centipat
Sistemim Ryzen 5 1600 RX570 4 GB 8 GB RAM Win 10 64 Bit kullanıyorum daha düne kadar hiç sıkıntısız oynarken şimdi CS:GO açılmıyor. Her şeyi silip tekrar yükledim sürücüleri güncelledim baştan yükledim işte DLL olur DirectX olur her dosyayı da halletmeye calıştım ancak ilerleye bildiğim son nokta oyuna girip oyun modu açılırken harita başlatılıyor deyip Steam'inde oyununda hiçbir hata vermeden direk kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim Ryzen 5 1600 RX570 4 GB 8 GB RAM Win 10 64 Bit kullanıyorum daha düne kadar hiç sıkıntısız oynarken şimdi CS:GO açılmıyor. Her şeyi silip tekrar yükledim sürücüleri güncelledim baştan yükledim işte DLL olur DirectX olur her dosyayı da halletmeye calıştım ancak ilerleye bildiğim son nokta oyuna girip oyun modu açılırken harita başlatılıyor deyip Steam'inde oyununda hiçbir hata vermeden direk kapanıyor.
yanıt vermiyor diyorsa eğer yanıt vermesini bekle de sonra oyun kendine gelecektir benim de başıma geliyor.

yanıt vermiyor diyorsa eğer yanıt vermesini bekle de sonra oyun kendine gelecektir benim de başıma geliyor.
yanıt vermiyor da yok önceden o vardı bekliyodum kapatıp açıyodum açılıyodu enazından ama şimdi direkt atıyo
evet artık başladığım noktaya geri döndüm sanırım artık oyuna girmeden direk atıyo

Son düzenleme:
Merhaba, harita başlatılırken işlemciye bir yük biner. İşlemcinizin ısı değerlerine harita açılırken bakıyor musunuz?
işlemci kullanımıda ısı değeri de gayet düşük seyrediyor zaten artık harita kısmına bile gelmiyo oyun girişte atıyo direk siyah ekran hatasına döndü her türlü doğrulamayı ve silip yüklemeyi yaptım yine aynı sonuç
Ek Açıklama 2020-05-25 181537.png

artık böyle oluyor çoğu zaman buraya bile gelmiyor hiçbir eksik dosya yok ve yeniden yüklenmiş hali yüklerken her dosyayı özenle silsemde bi yerde bi hata yada eksik var sanırım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı