CS:GO Harita Önerileri

Scooby Doo Me

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yaklaşık 6 yıldır hobi olarak Valve Hammer Editor ile uğraşıyorum, Sven Coop, CS 1.6, CS:GO ve Half-Life için birsürü harita yapmışlığım var ama yaptığım haritaları Steam'da paylaşacak kadar uğraşmıyorum. Bu aralar yine sardım yapmaya fakat aklımda sabit bir birşey yok onun için sizlere fikir ve görüş için danışmak istedim. Hayalinizde nasıl bir harita varsa tarif edebilirsiniz, çok basit bir harita bile olabilir. Yapmayı denerim ve Steam'da paylaşırız.

Ekstra olarak Steam hesabım : Steam Community :: Rebellious

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence gidin böyle bir CS'de Fun sunucuları için harita yapmak istediğinizi söyleyin ve yapın. Eğer sunucu fazla kişiyse tanınırsınız bence hobiyi ilerletmek lazım. Harita olarak Jailbreak haritası yapabilirsiniz içinde değişik oyunlar bulunan.

Surf haritalarında bayağı bir süsleme vs. yapılabiliyor. Bence iyi harita yapımında surf konsepti en kolayı.
Evet surf, bhop vb. gibi modlarda güzel bir map yapmak diğer tarzlara göre daha kolay.

Ucanturna benzeri bi map deneyebilirsin. Pro map yapacaksan da geometriye önem vermeni tavsiye ederim.
Bende farklı bir konsept olsun istiyorum, yine klasik olarak CT vs T ama diğer pro mapler gibi değil, yani çevreyle etkileşimin daha fazla olduğu bir map gibi...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı