Çözüldü CS:GO harita yavaş açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

AnG3L

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston 8GB (1x8GB) Fury Beast Siyah DDR4 3200MHz CL16 PC Ram
Ekran kartı
asus dual rx 6600 8gb 128 bit
Anakart
ASUS PRIME A520M-K 4600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2
İşlemci
Amd Ryzen 5 5500
Merhaba. CS:GO oyununa ilk girdiğimde hızlı bir şekilde map yükleniyor ama map değiştiğinde veya başka sunucuya girdiğimde bu sefer bayağı yavaş yükleniyor. Yaklaşık 1 dakika ya da 2 dakika arasında yükleniyor. Bazen de oyun çöküyor. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Sistemim: Ryzen 5 5500 - RX 6600 - 16 GB RAM - 1 TB Kingston SSD.

Çözüm
Hayır ama Windows 11'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Dust 2'de sorun yok. Ama değişkenli haritalarda yapıyor bende.

-disable_d3d9ex

kodunu yazınca sorunum çözüldü benim.

Sende dene.

Win11 ile alakası yok.
Merhaba. CS:GO oyununa ilk girdiğimde hızlı bir şekilde map yükleniyor ama map değiştiğinde veya başka sunucuya girdiğimde bu sefer bayağı yavaş yükleniyor. Yaklaşık 1 dakika ya da 2 dakika arasında yükleniyor. Bazen de oyun çöküyor. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Aynı durumu bende yaşıyorum, CS:GO 2 çıkmasını bekliyorum.

Bende de aynı konusunu açmaya üşenmiştim sağ ol dostum :D

RX 6700 XT R5 5600 ve sıkıntısız SSD var DRAM yok acaba o yüzden mi diye düşünüyorum. Belki sende de yoktur.

Ayrıca başka bir sorunda Windows 11'de CS:GO'ya girdiğinde 10 saniye boyunca CS açılmıyor.(bu sorun Windows 11'den kaynaklı)

Bunu CS:GO başlatma seçeneklerine yazın. cl_forcepreload 1

Oyun ayarlarında adı unuttum ama kaynakları önceden yükle veya bellekte tut gibisinden bir grafik ayarı var. Onu açarsanız düzelebilir. Ek olarak YouTube'da detaylı bir CS:GO başlangıç ayarları videosu izlemenizi tavsiye ederim. Oldukça yararlıdır.

Geri
Yukarı