CS:GO harita yüklenirken çok bekliyor

orhangulasti

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming B550 Plus Wifi
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ram: Corsair Vengeance RGB Pro 8x4 32GB 3600 MHz
Ekran Kartı: MSI Gaming X RX 6600 XT
Kasa: Xigmatek Poseidon EN45044
Psu: Gigabyte P750GM 750W 80+ Gold
Klavye: Logitech G413 Pro Carbon
Fare: Asus TUF Gaming M3
Kulaklık Asus Tuf Gaming H3 Wireless
Meslek
Polis
Herkese merhaba. Bilgisayarımda CS:GO oynarken ilk girdiğimde harita çok hızlı yükleniyor. Tekrar aynı haritada maça girersem sorun yaşamıyorum. Fakat farklı bir haritada maça gireceksem uzun süre bekliyor. Özellikle sunucuya bağlanılıyor ve mekan başlatılıyorda çok uzun bekletiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Bilgisayarımda CS:GO oynarken ilk girdiğimde harita çok hızlı yükleniyor. Tekrar aynı haritada maça girersem sorun yaşamıyorum. Fakat farklı bir haritada maça gireceksem uzun süre bekliyor. Özellikle sunucuya bağlanılıyor ve mekan başlatılıyorda çok uzun bekletiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Yeni haritaları yüklüyor doğal olarak oyunu SSD'ye kurdunuz mu?

Dosya Ekleri

• IMG_0968.jpeg
    IMG_0968.jpeg
    338,2 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Topluluk sunucusuna giriyorsanız beklemeniz gayet doğal. Nasa Bilgisayarı falan almanız gerek onu beklememek için. Normal maçlarda sıkıntı yaşanıyorsa belki internetle alakalıdır, fakat bilgisayarınızdan kaynaklı olamaz, benim bilgisayarımın daha iyisi ve böyle bir sorunum yok.

Topluluk sunucusuna giriyorsanız beklemeniz gayet doğal. NASA bilgisayarı falan almanız gerek onu beklememek için. Normal maçlarda sıkıntı yaşanıyorsa belki internetle alakalıdır, fakat bilgisayarınızdan kaynaklı olamaz, benim bilgisayarımın daha iyisi ve böyle bir sorunum yok.

Tehlikeli bölgede sıkıntı yaşadığını söyledi. Mekan başlatılıyor kısmının da topluluk sunucularıyla alakası yok topluluk sunucularında ekstra pluginleri indiriyor sadece.

Topluluk sunucusuna giriyorsanız beklemeniz gayet doğal. Nasa Bilgisayarı falan almanız gerek onu beklememek için. Normal maçlarda sıkıntı yaşanıyorsa belki internetle alakalıdır, fakat bilgisayarınızdan kaynaklı olamaz, benim bilgisayarımın daha iyisi ve böyle bir sorunum yok.
Hocam anlamadım gitti böyke kalıyor. Harita değişiminde yaşıyorum sadece bu sorunu

Hocam anlamadım gitti böyke kalıyor. Harita değişiminde yaşıyorum sadece bu sorunu
Valla internet kaynaklı değilse bilgisayar kaynaklıda olabilir, başka bir uygulamada yaşamıyorsanız özelliklerden dosya bütünlüğünü doğrulayın, biraz saçma ama belki düzelir.

Geri
Yukarı