CS:GO haritalardaki havuz ne anlama gelmekte?

Yagiz3461

Hectopat
Havuzda veya havuzda değilin manasını hala anlayamadım ki 700 saatim var. Ayrıyeten cahilliğimi affedin fakat rehine kurtarma haritaları elomuzu etkiler, rank atlamamızı sağlar mı? Teşekkürler.

Havuzda veya havuzda değilin manasını hala anlayamadım ki 700 saatim var. Ayrıyeten cahilliğimi affedin fakat rehine kurtarma haritaları elomuzu etkiler, rank atlamamızı sağlar mı? Teşekkürler.
E-spor maçlarında kullanılan haritalar havuzda oluyor sanırsam. Oyunu oynamıyorum ama bildiğim kadarıyla böyle yanlışsam kusura bakmayın.

Oyunda herhangi bir modda veya etkinlikte hangi maplerin olacağını havuz belirler. Havuzda olmayan map oynanmaz. CS:GO oynamıyorum ama Valorant'ta böyle.

E-spor maçlarında kullanılan haritalar havuzda oluyor sanırsam. Oyunu oynamıyorum ama bildiğim kadarıyla böyle yanlışsam kusura bakmayın.

Evet havuzda olanlar çıkabilecekler havuzda olmayanlar çıkmayacak haritalar oluyor.

Rekabetçi harita havuzundaki haritalarda oynadığınız zaman daha fazla rank puanı kazanırsınız. Rezerv grubundaki haritalarda daha az rank kazanırsınız. Ayrıyeten rekabetçi havuzunda olmayan haritalarda e-spor maçları oynanmaz.

Geri
Yukarı