CS:GO hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Squee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba 2 gün önce yeni bir sistem topladım eski konularım da var aklınıza gelebilecek tüm hataları Aygıt Yöneticisi vs yaptım düzelttim ama oyun oynarkan 20-25 dakika sonra oyundan atıyor daha sonra tekrar girdiğimde bu süre 3-5 dakikalara kadar düşüyor. Dosya bütünü doğrulaması DirectX gibi genel basit çözümleri denedim ama hala sonuç alamadım bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba 2 gün önce yeni bir sistem topladım eski konularım da var aklınıza gelebilecek tüm hataları Aygıt Yöneticisi vs yaptım düzelttim ama oyun oynarkan 20-25 dakika sonra oyundan atıyor daha sonra tekrar girdiğimde bu süre 3-5 dakikalara kadar düşüyor. Dosya bütünü doğrulaması DirectX gibi genel basit çözümleri denedim ama hala sonuç alamadım bilgisi olan var mıdır?

Başlatma seçeneklerinde hangi komutları yazdınız?
Ekran kartı sürücüsünü doğru kurdunuz mu?
DDU ile silip geri yüklemeyi deneyin.

Sisteminiz nedir? Sistem vermezseniz yardımcı olmamız zorlaşır.
Ekran kartı sürücünüz güncel mi?

Sisteminiz nedir? Sistem vermezseniz yardımcı olmamız zorlaşır.
Ekran kartı sürücünüz güncel mi?

Hocam bugün tekrardan format attım hala aynı sorun var her şeyi tekrardan kurdum sıkıntım devam ediyor.
Sistem-
Anakart: ASUS TUF Gaming B660M Plus.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti.
İşlemci: Intel i5 12600K.

Yok usta yıllardır var. NVIDIA güncellemesi yaptıktan sonra oyun kapanmaya başladı. Yıllardır oynuyorum ilk defa böyle bir hata ile karşılaştım. CS'yi komple sildim olmadı. NVIDIA komple baştan yükledim olmadı. Nasıl çözeceğim bilmiyorum

Bende de aynı sorun var çözemedim gitti. Map yüklenirken hata vermeden kapanıyor önceden yoktu bu hata. Galiba tek çözüm temiz kurulum :(.

Geri
Yukarı