CS:GO hatıra paketleri ne zaman alınmalı?

Burak Hacıoğlu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. CS'ye başlayalı çok olmadı ve bu Major'ler hakkında çok bir fikrim yok. Major Pass almıştım (3 jetonlu olan).bu hatıra paketlerini ne zaman almalıyım? Şu an menümde fotoğrafta da belirttiğim gibi böyle seçenek var. Şimdi mi alsam yoksa geç alsam bir şey fark ediyor mu? Yardımcı olur musunuz?

Adsız.png

@wanetage hocam ben yanlışlıkla 1 tanesini Meydan Okuyanlar maçında kullandım ama finalde mi almak gerek?

Hangi aşamadan, hangi maçtan hatıra paketi alacağınız size kalmış. Majörün sona ermesini bekleyip final maçlarından hatıra paketi almanız benim önerim sadece.

Finale kadar sabredin, artık stickerlara imzalar olmadığı için eskisi kadar önem verilmiyor. Yani paketleri illa finalde alacaksınız diye bir kural yok. Ama yine de G2 vs NAVI gibi 2 büyük ismin karşılaştığı maçlarda harita, mirage gibi sevilen koleksiyona sahipse , final olup olmadığına bakmayıp direkt paketi almanızı öneririm.

Yani finalde alsam da farketmiyor şimdi alsamda farketmiyor değil mi hocam şuan nadirlik olarak temel sınıf kasa yazıyorda ondan bi soriyim dedim hocam

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    709 KB · Görüntüleme: 68
Yani finalde alsam da fark etmiyor şimdi alsam da fark etmiyor değil mi hocam? Şu an nadirlik olarak temel sınıf kasa yazıyor da ondan bir sorayım dedim hocam.

Hayır, fark etmez. Finalde alınan kasa daha üst seviye kasa olur diye bir şey yok. Onun dışında bir üstteki üyenin dediği mevzu var. İki büyük takım denk gelirse, o maçların hatıra paketini almak daha iyi olabilir.

Finale kadar sabredin, artık stickerlara imzalar olmadığı için eskisi kadar önem verilmiyor. Yani paketleri illa finalde alacaksınız diye bir kural yok. Ama yine de G2 vs NAVI gibi 2 büyük ismin karşılaştığı maçlarda harita, mirage gibi sevilen koleksiyona sahipse , final olup olmadığına bakmayıp direkt paketi almanızı öneririm.
Hocam şimdi ne zaman alalım, hemen şimdi almalı mıyım yoksa finali mi bekleyeyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı