CS:GO hatıra paketleri nasıl elde edilir?

Ben24Beko

Decapat
Daha fazla  
2023'te CS:GO hatıra paketleri nasıl düşer veya ne yapmamız lazım? İlla turnuva zamanı turnuva mı izlememiz gerekir? Bilen birisi anlatabilir mi?

Major izleyerek kazanamıyorsunuz artık o olay değişti. İzleyici bileti gibi bir şey geldi Major zamanı oyundan alıyorsunuz. Başta 3 tane paket alma imkanı veriyor sonra ekstra ücretle alabiliyorsunuz. Onun dışında düşürmek için başka bir yol yok diye biliyorum.

Major izleyici biletini satın alıp, mücadeleleri tamamlaman gerek. 9 mücadele olur toplam, her 3 mücadeleyi doğru bildiğinde sana 1 hatıra paketi alma hakkı verir, yani 9 mücadeleyi de tamamlayabilirsen toplam 3 hatıra paketi hakkı verir. İzleyerek düşmez, oynanan maçlardan kendin alırsın.

Teşekkür ederim peki sizce değer mi almaya 2022'de karlı mıydı?
Ben 2021 Stockholm'de 90 lira civarına almıştım. Enayi olduğum açmıştım paketleri ama şu an orada aldığım 3 paket yaklaşık 550 lira yapıyor. Bu sene tekrar alacağım değeceğini düşünüyorum. 200 lira civarı olması bekleniyor sanırım.

Teşekkür ederim peki sizce değer mi almaya 2022'de karlı mıydı?

9 mücadeleyi de tamamlayıp toplam 3 tane hatıra paketi alma hakkı kazanırsanız ilk etapta izleyici bileti sadece amorti eder, ama üç mücadeleyi de tamamlayabileceğiniz garanti değil. Kâr amacınız varsa elde ettiğiniz hatıra paketlerini uzun süre bekletmeniz gerekebilir.

Geri
Yukarı