CS:GO hep kaybediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Hidayet07

Centipat
Selam arkadaşlar cidden bıktım bu Rus veletlerden 7 gün ban yemiştim açıldı, oyun girdim hep kaybediyorum mavi takım hep kazanıyor ben kazanamıyorum. Nedir bu, ne yapacağım ben bunlarla abi? Lütfen bana bir şey söyleyin. Mesela takım yüzünden 0 10 gittiğim oluyor. Herkes üstüme çullanıyor, ben ise tekim.
Ne yapayım şimdi Silver 3'den 2'ye düşdüm birazdan inşallah 1'e düşeceğim.
(Arakdaşlar ve sorun bende değil takım hep kaybediyor ben iyi oynamama rağmen belirteyim)

Son düzenleme:
  • Üzgün
İfadeler: nih
Eğer kazanma inadına girersen hem kafayı yersin hem de kaybedersin. Eğlencene bak altı üstü oyun bu öyle düşün.

Kötü değilsen ben Silver 6'dım. Her el Max 20 vuruyordum arkadaşa verdim rankı DMG 2el 50 vurmuş direk atladım novada konuşarak zaten MG2'ye kadar geldim.

Kendine takım bulursan daha hızlı rank atlayabilirsiniz.

Bir de rekabetçi oyuna girmeden önce ölüm maçı gibi oyunlara girip kendini alıştırırsan çok daha iyi olur.

Sorun bende değil ki takım kaybediyor. Hep ben iyi oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takımı değil kendinizi suçlayın. Takım yüzünden nasıl 0 kill 10 ölüm gidiyorsunuz? 30 kill alıyorum takım toplam 15 kill alıyor desen tamam ama böyle olmaz.

Artı -1 Eksi
Yeteneksiz sensin kardeş ağzımı bozma burada lütfen ben iyi oynuyorum takımım kötü önce bir güzel oku yukarıyı sonra yaz aptal herif.

ben iyi oynuyorum her takım rus dolu ve hepsi çocuk iyide oynamıyorlar

Ne alaka ben zaman harcıyorum yıllarımı veriyorum bir yerlere gelmek için bu tetris falan oyunu değil hem eğlencesine oynyuorum hem de yenmeye mecburum çünkü rank atlamam gerek
İyi oynuyorsan nasıl 0 kill 10 ölüm gidiyorsun?

Arkadaşlarınızla girmeye çalışın ama her maçınızda takımı suçlamanız doğru değil. Ayrıca CS'de seçkininiz yoksa acilen oyunu silmenizi öneririm, valoyu hiç önermem çünkü anladığım kadarıyla rankınız düşük ve valo ile CS arasında düşük rütbelerde pek bir oyuncu kalitesi farkı yok. R6 öneririm ama sabır gerektiren ve bana göre rank atlaması valo ve CS'ye göre kat kat daha zor bir oyundur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı