CS:GO Her Açılışta Güncelleme Yapması

İsmail Acar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu sıkıntıyla karşılaşalı yaklaşık bir hafta oldu. Bilgisayarı açtıktan sonra CS'yi açıyorum, sonra güncelleme yapıyor yaklaşık 20 dk. Güncellemeyi yaptıktan sonra oynuyorum sıkıntı yok, bilgisayar kapatmadan CS'yi açıp kapatıyorum sıkıntı yok yine, ama bilgisayar açıp kapattıktan sonra yine aynı sıkıntıyla karşılaşıyorum. Ve maalesef aynı güncellemeyi günlerdir yapıyor. Ben güncellemeleri kaydetmiyor diye düşündüm ki herhalde öyle ama nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Bu konu hakkında bilgi sahibi birileri olduğunu umuyorum, teşekkürler. :utanç::utanç:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir seferde 3-4 kez bilgisayara kapa-aç yap eğer olursa sorun var demektir fakat olmazsa Valve'ın kendi güncellemelerinden biridir.

Hepsini denedim olmadı yine aynı bi değişim yok . cs güncellemesini geçtim steam güncellemesini yapamadı daha güncelleme 23 eylülde yayınlanmıış steami yeniden başlatınız diyor başlatıyourm hergün aynı güncellemeyi yapıyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı