CS:GO hesabı almak güvenli midir?

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
CS:GO hesabım bilmediğim bir nedenden dolayı ban yedi. Bir ara tüm bilgilerimi çaldırmıştım. (kredi kartları dahil), o zaman tüm kişisel hesaplarıma giriş yapıyorlardı. Ondan olabilir, bilmiyorum. Yeni hesap açtım ve oynamaya başladım. Prime olmadığı için rekabetçi değil de daha çok topluluk sunucularındaki propubliclerde oynuyorum ama hesap yeni olduğu için saati de aşırı az, ondan dolayı en ufak vuruşta hile deyip ban atıyorlar. Yani çoğu oyuncuya göre iyi oynuyorum. Bu nedenle de sürekli ban yiyorum. FACEIT gireyim desem sıkıcı geliyor. Hesap almayı düşündüm ama hiç hesap alma sitesi yok, olsa bile hiç güvenilir durmuyor. Sizce ne yapmalıyım? Sıfırdan Prime alıp başlamak mı yoksa hesap almak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'nun artık para ve zaman harcamaya değmez olduğunu düşünüyorum ama yine de konuyu ele alalım.

Hesap satın almak asla güvenilir değildir. Ne kanunlar tarafından ne de Steam tarafından düzenlenmemiş bir işlemdir. Tespiti halinde hesap komple kısıtlama alabilir. Dahası hesabın eski sahibinin her zaman hesap hakkında önemli bilgileri Valve'a bildirerek hesabın çalındığı iddiasıyla geri alma ihtimali var. Bu durumda siz de dolandırılmış olursunuz ve asla hak iddia edemezsiniz.

Asla almayın. Hem çoğu hesabın Prime'ı çalıntı kredi kartıyla alınıyor(para aklama yöntemi). Hem zaten hesap emekle kasılmışsa bile en ufak bir bilgi ile hesabı geri alabilirler. Öyle olursa paranızı çöpe atmış olursunuz.

CS:GO'nun artık para ve zaman harcamaya değmez olduğunu düşünüyorum ama yine de konuyu ele alalım.

Hesap satın almak asla güvenilir değildir. Ne kanunlar tarafından ne de Steam tarafından düzenlenmemiş bir işlemdir. Tespiti halinde hesap komple kısıtlama alabilir. Dahası hesabın eski sahibinin her zaman hesap hakkında önemli bilgileri Valve'a bildirerek hesabın çalındığı iddiasıyla geri alma ihtimali var. Bu durumda siz de dolandırılmış olursunuz ve asla hak iddia edemezsiniz.

Yani hocam artık zevk verecek oyun kalmadı bence varsa bile God of War gibi yüksek sistemler isteyen oyunlar var.

Geri
Yukarı