CS:GO hesabım çalındı

Steam'de Türkiye'de kendi ödeme yöntemi kullanmıyor, BoaCompra'yı kullanıyor. Kaydedeceğini zannetmiyorum.

Çok bir şey anlamadım ama hesabın çalındıysa e-postana onaylama kodu gelip değiştirebilirsin. Gülmeyin yanlış bir şey dediysem. Bir şey anlayan yok çünkü. Ama CS:GO bence eskide kaldı. Hile dolmuş oynanmıyor. Steam'de ilk çıktığı zamanlar yorumlarda neredeyse hiç olumsuz yoktu. Ama şimdi öne çıksın diye tavsiye edip oyuna sövenler var.

Hesaptan kartı silmesini iste hesabı sattığın kişiden sonrasında bir şey olmaz geri kullanıma açabilirsin kartını.

Steam'le iletişime geçemememin sebebi birkaç gün önce yine biri çaldı direk geri aldım. Ama destek talebi hala aktif sayıldığı için şu an o hesap için açamıyorum.

Beyler olay bu adamın alttığı gibi. Onun anlamadığı yer ise bu hesap birkaç gün önce yine dolandırıldı. Destek talebiyle geri aldım. Fakat 15 gün falan açık kaldığı için destek talepleri, açamıyorum şu an. Şimdi ne yapmalıyım? 15 gün sonra deneyeceğim şansımı. Desteğe girdiğim kartı versem ve olumsuz dönseler kartı silmiştir değil mi?

Hocam diyelim bir tane müşteri Steam hesabı satın aldı. Hesabın her şeyini biliyor CD Key, kredi kartını vs. Steam bunu nasıl tespit edecek?

CVV bilinmeden harcama yapılmaz ki.

Hesapta bulunan Kart bilgilerinizi kullarak satıp satıp geri almaya mı çalışıyorsunuz?

Steam Desteğe baska bir hesaptan yaz. Eski kullanici adi ve sifreni soyle. Onlarda kayitlidir eski bilgiler. Hesabını geri verebilirler.

Hocam diyelim bir tane müşteri Steam hesabı satın aldı. Hesabın her şeyini biliyor CD Key, kredi kartını vs. Steam bunu nasıl tespit edecek?

Hocam öncelikle geç cevap için özür dilerim. Bunda birçok etken var, hesabın oluşturulduğu ilk konumdan bile anlayabilirler satıldığını. Ama satın alan kişi diğer her şeye sahipse tabii ki anlamaları daha zor olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…