CS:GO hesabın ederi nedir?

Çok bilmiyorum ama 5 ve 10 yıl jetonlu hesaplar 30TL.
Doğru fakat o hesaplar artık çok belli oluyor, adam legit açmış, sunucuma gelmiş deagle show yapıyor. Bu rozetlerden var, çaktım banı.

Eğer isterseniz 10 TL'ye satabilirim size böyle bir hesabı. Her yerde satılıyor
Prime bile değiller.
Hocam sizin hesabınız 200 TL'ye kadar eder ama ben 250 ve daha üstünü rahatça satabilirdim. Buyurun deneyin, belki satarsınız. Gamesatis'ı deneyin bu arada ilk.

110 TL ye bir arkadaşıma satmayı düşünüyorum kendi de kabul etti ama ederi o değilse arkadaşımı kazıklamak istemem:D

Arkadaşım büyük ihtimalle alacak ama gene de teklifte bulunmak isterseniz konuya yazabilirsiniz. 200 TL ye alıcı bulacağını düşünmüyorum.

İlk maili vermekten kasıt nedir? Kayıtlı olduğu mail adresini de kişiye devretmek mi? Eğer öyleyse ne yazık ki mümkün değil. Ama e posta adresini tabii ki kişinin kendi adresine değiştireceğim.

500 liraya 16 yıllık tüm yıl madalyaları olan 70 steam levelına sahip hesap sattım. 200 lira geçebilir eder diyen arkadaşlara inanmayın.
Bu arada evet ilk maili vermezseniz hesabı satın almazlar.

200 lira etmeyebilir evet ama tüm madalyaları derken şuana kadar ki tüm operasyonlara sahip hesabı 500 TL ye mi sattınız? Bu sizin kendi hatanız fazla ucuza satmışsınız.

Geri
Yukarı