CS:GO hesap kaç levelde seçkin olur?

OFerhat0

Centipat
Ben ücretsiz CS:GO oynuyorum, 21 seviyeye gelince hesabın Premium olacak diyor arkadaş. Doğru mu bu, bilgisi olan var mı?

Doğru söylüyormuş arkadaşın 21 lvl.de seçkin oluyor

Yanlış Bilgilendirme
Ben ücretsiz CS:GO oynuyorum, 21 seviyeye gelince hesabın Premium olacak diyor arkadaş. Doğru mu bu, bilgisi olan var mı?
Paraya kıyıp oyunu almadıysan seçkin olamıyor, ücretsizler öyle takılıyor. Hile azalır diye öyle ayırdılar ama kur farkından bizde pahalı olan oyun başka yerlerde çerez olunca o da fark etmedi. Macro/hile/bunny kaynıyor ortalıkta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır 21. Seviyeye gelince "Seçkin Hesap " oluyor ve para verenlerle aynı katagoride oynayabiliyor.

@ıFranKyı Bilginiz yok ise lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Şimdi 21 lwl olunca para verenler ile oynayabilecek miyim mı oynayamayacak mıyım net denemiş olan biri yok mu

21. seviyeye eriştiğinde 77 TL verip oyunu alanlarla eşit şekilde seçkin hesap hakkı kazanıyorsun evet. İster uğraşır yaparsın ister hiç uğraşmazsın direkt para verirsin. Pek bir farkı ya da önemi yok yani anlayacağın

Arkadaşlar bu 21. seviyeye ulaşınca seçkin olma olayı hala var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…