CS:GO Heyecanlanma Sıkıntısı

Oluruna bırakarak yenebilirsin, oluruna bırakamamayı, da oluruna bırakarak yenersin. Fazla düşünmemek lazım. Gerekli yerlerde düşün sadece, bir süre sonra alışırsın.

Oluruna bırakarak yenebilirsin, oluruna bırakamamayı, da oluruna bırakarak yenersin. Fazla düşünmemek lazım. Gerekli yerlerde düşün sadece, bir süre sonra alışırsın.
Ciddiyim mantıklı söyledin bak, uygulamaya çalışacağım, yani her şeyi en ufak ayrıntısına kadar takıntı yapıp stres oluyorum çok teşekkür ederim saol.
Aynı sıkıntıyı korku oyunları oynarken yaşıyorum. Korku ve birazda karşıma ne çıkacak düşüncesiyle köşeye sinip ölmeyi bekliyorum

Müzik açıp DM gir, ısın biraz. Müzikle DM' de rahatlar sonradan rank girersin.

Sen yürüyüş falan yap fena bağımlı olmuşsun.

Bu gibi sorunların için psikoloğa gitmelisin bence. Aslında oyuna ilk başladığımda ben de senin gibiydim böyle rekabetçi girmeye bile korkuyordum. Sonra alıştım ve gitti ancak sen de 5K oynama süresiyle böyle bir şeyin olması ters bir şey.

Kendine yeni hobiler bul mesela basket ve futbol maçlarına git. Orada tezahürat yaparak stres at. Arkadaşlarınla buluş,gez.

Sen yürüyüş falan yap fena bağımlı olmuşsun.
Doğru diyosunuz vallahi çok teşekkürler motive ediyosunuz beni.
Aynen öyle kardeşim 5k’dan sonra böyle olması garip, bende çözemedim, bu konuyu açtığım gün kendime söz verdim stres olmayacağım diye, olmadımda, rank atladım hatta LE oldum .
Kendine yeni hobiler bul mesela basket ve futbol maçlarına git. Orada tezahürat yaparak stres at. Arkadaşlarınla buluş,gez.
Kendimi fena kaptırmış durumdaydım, iyiki açmışım bu konuyu, mantıklı düşünmeme yardımcı oldunuz çok saolun, burdan bu konuyu gören herkeze sesleniyorum, oyun bir yere kadar .
Herkeze çok teşekkür ederim ayrı ayrı konu kilitlenebilir.

5k saatten sonra normaldir.

Konu biraz eski ama bu sorunu yaşayacak arkadaşlar olacaktır. Çoğu kişi psikolojik tanı koymuş. heycanlanman çok normal fakat bunu mouse ayarlarında küçük değişikliklerle en aza düşürebilirsin. Heycanın devam etse bile aimine çok yansımayacaktır. Reflekslerindeki bu kötü alışkanlığın sebebi yüksek sensivity, dpi veya işaretçi hassasiyet özelliğinin açık olması yüzünden de olabilir. Daha düşük hassasiyette uzun süre oynadığında oyun psikolojin de o yönde gelişecek ve daha soğuk kanlı olursun.

Oyunda kendini “ben ölmeyeceğim ve ben onlardan daha iyiyim” gibi düşüncelerle beynini kandırman lazım. Bunu başarırsan emin ol daha rahat aim alacaksın ve vuracaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…