CS:GO Heyecanlanma Sıkıntısı

5k saatin var ve hala MM oynayıp bir de DMG falan isen rank takıntısı olan birisin, o yüzden heyecanlanıyorsun yenme/yenilmeyi aşırı büyütüyorsun ranka çok değer verdiğin için.

Bir hafta ara verdiğimde bende de olurdu. Sanki 2 ay girmemiş gibi aim'im kayardı. Biraz ölüm maçı attıktan sonra kendime gelirdim. Eğer rank takıntın varsa oda yapar. Onun çözümü de arkadaşlarınla party gir biraz beraber kaybedince o kadar takmazsın.

Oyunda kendini “ben ölmeyeceğim ve ben onlardan daha iyiyim” gibi düşüncelerle beynini kandırman lazım. Bunu başarırsan emin ol daha rahat aim alacaksın ve vuracaksın.
Beyler bi ara oyunu takıntı yapmıştım ve aşırı ciddiye alıyordum, ve psikolojimin bozulduğunu hissedip bilgisayarı kaldırdım 2 ay kurmadım ve daha az önce kurdum hiç bir sinir stres yok çok rahat oynuyorum ve oyun oynama saatimi azalttım dışarıda geziyorum 😀.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı