Çözüldü CS:GO Hiçbir Hata Vermeden Ana Menüye Atma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rekabetçi veya servere girdiğimde oyunuyorum 1-2 dakika. Sonrasında hiç hata vermeden oyun 1 saniyeliğine donuyor ve ana menüye atıyor. Konsola baktığımda şunlar var;

Invalid challenge packet.
Responder : 185.184.27.29:27015
Protocol : 255
Hostname :
Map :
Game :
Description :
AppID : 0
Players : 0
MaxPlayers : 0
Bots : 0
Server Type : ???
OS Type : ???
Password : no
Secure : no
Version :
Your connection to the server has timed out.
Invalid challenge packet.
Responder : 185.184.27.29:27015
Protocol : 255
Hostname :
Map :
Game :
Description :
AppID : 0
Players : 0
MaxPlayers : 0
Bots : 0
Server Type : ???
OS Type : ???
Password : no
Secure : no
Version :
Your connection to the server has timed out.

Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam>Kütüphaneden Oyunlara geç> CS:GO'ya sağ tıkla>özellikler>başlatma seçeneklerini ayarla. Oraya "+clientport 27007" bunu yapıştır tırnak işaretlerini de koy. Oyuna gir düzelmesi lazım aynı sorunu ben de yaşadım.

Burada daha detaylı:"Invalid challenge packet" issue • r/GlobalOffensive

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Sırf bu sorun yüzünden 1 maç kaybettim. Hatta çok kolay bir maçtı kazanabileceğim bir maçtı. Sorunu sen mesaj atmadan önce çözdüm modemi resetleyerek. Birdaha olursa deniyeceğim senin çözümü.

Belirtmeyi unutmuşum. Modemi resetledim. Bir süre oyun düzgün, hata vermeden çalıştı fakat bir süre sonra yine aynı hatayla karşılaştım. @MoveFaster kardeşimin verdiği çözüm işe yaradı sağolsun :)

Hayırlı olsun. Bir köşeye yazayım bana da lazım olur :)
valla ne zaman olacağı belli olmuyor :) :) tam oyuna giriyorsun harita yüklenim ekranında birden ana menüye atıyordu çok aradım bir sürü video izledim ama hiç biri çözüm olmadı hatta valveye talep bile açtım sürücü filan güncelleyin diyordu movefaster çözümü bulmuş sağolsun :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı