CS:GO hile açmadığım halde Overwatch ban yedim

Her ne kadar geç olsa da cevap şu :
VAC/OW banları kaldırılabilir. Geçen sene 200+ kişinin temiz olduğuna karar verilip kaldırıldı. Sizin durumunuzda gerçekten hile yok ise steam desteğe yazın kaldırılır. Ayrıca support email'ine de bir mesaj atmanızı öneririm. Overwatch birkaç kez daha izlenecek ve temiz iseniz o ban kaldırılacak.
"Counter Strike : Globall Offensive adlı oyundan yasaklamanız kaldırıldı." adlı bir bildirim ile kaldırılmış olacak.

Her ne kadar geç olsa da cevap şu:
VAC/OW banları kaldırılabilir. Geçen sene 200+ kişinin temiz olduğuna karar verilip kaldırıldı. Sizin durumunuzda gerçekten hile yok ise Steam desteğe yazın kaldırılır. Ayrıca Support email'ine de bir mesaj atmanızı öneririm. Overwatch birkaç kez daha izlenecek ve temiz iseniz o ban kaldırılacak.
"Counter-Strike: Globall offensive adlı oyundan yasaklamanız kaldırıldı." adlı bir bildirim ile kaldırılmış olacak.

Hocam aylardır izilyorum uzaktan ve de buradakiler genelde gerçekten hile :D.

Size demiyorum. Rage hile açıp "ben hile kullanmaddım ban yedim" diyenlere diyorum.

Vallahi küçükken açmıştım rage ile bir anlık ancak sonrasında ban yiyip akıllandım ve de böyle ağladığımı hatırlamıyorum :D aha hocam hesabıda buldum
Kayıtlarda 1 VAC yasaklanması | Bilgi
En son 1241 gün önce yasaklandı
VAC ban yiyen herkes hileden yiyor hocam.

Gereksiz mesaj. Arkadaş hile yapmadığını belirtmiş ki Overwatch ban sadece hile ile yenilmiyor. trollük/toxiclik yapan herkes banlanıyor.
Faşist Efe aydal insanları CS:GO süresine göre yargılıyor!

Sonra şaaaak tüm CS:GO oynayanları bir güncellemeyle geri çektinmi ne oldu Valorant battı.

Hocam ileredeki günlerde VAC bana dönüşürse anlaşılır zaten açıp açmadığı.

vac bana dönüşmezsede kalkar ztn overwatch yasağı
Bak bir çok ban yemiş hesabım var ow ban yedikten sonra bi tarıyorlar her zaman vac banım ow bandan sonra geldi ow banı yedim 2 gün sonra vac yedim ow banları 30 günlük oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı