Cs:Go hile ban yer mi ?

Hazar Kaygusuz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Takıma kızıp hile indirip açtım oyunda wall açtım ama belli etme gibi bir durum olmadi dün ve ondan bir önceki gün hile açtım ban yemedim ama açmama karari aldım bugün oyuna normal girdim bir sorun yoktu bundan sonrada açmayacağım. Önceki günlerde açtığım hile yüzünden ilerleyen zamanlarda ban yer miyim ?

Muhtemelen. Çünkü VAC sistemi otomatik çalışıyor hileye sağ tıklayıp açtığını anlarsa geçmiş olsun hoca. Ama kullanıp yırtan arkadaşlarım var tabi belli etmeden.

Takıma kızıp hile indirip açtım oyunda wall açtım ama belli etme gibi bir durum olmadi dün ve ondan bir önceki gün hile açtım ban yemedim ama açmama karari aldım bugün oyuna normal girdim bir sorun yoktu bundan sonrada açmayacağım. Önceki günlerde açtığım hile yüzünden ilerleyen zamanlarda ban yer miyim ?
Umarım yemişsinizdir. Hile kullananlar yüzünden oyunu kaldırma noktasına geldim artık bu ne her oyunda hile.

emeğiyle oynayan insanlara karşı yapılan bu durumları kınıyorum her seferinde. Canım sıkılır nadiren girerim oyuna bir kaç kasa düşer anahtar alır açarım zevkle oynarım oyunu. Geçen ölüm oyunu modunda 3 el üstüste 1nci geldim biri açmış hile çok belli eski oyunculardanım 1.5 falan klanımız serverımız vardı ses kasma olayları vardır kim nerden gelir duyarsınız adamın beni duyma gibi bir olayı asla olmadı çünkü sessizce ilerliyordum birden karşıma çıktı vurdu bunu 4 5 el yaptı. Şimdi ben oyundan nasıl zevk alabilirim ?

Geri
Yukarı