CS:GO hile sorunu

Bana abartıldığı kadar hile gelmiyor. 10 maçımın 1 tanesi anca hiledir. O da nadiren. Güven faktörünün yüksek olması çok etkiliyor. LEM eloda oynuyorum ve dediğim gibi çok nadir hile geliyor.

Çözüm basit beyler, bırakın. Bunu çözmek adamların elinde olan bir şey. Yazılımsal olarak buna engel olabilirler. Sen oynamaya devam ettikçe adam niye çözüm bulsunki? Yüz yıllardır aynı oyuna para döküp duruyorsunuz. Adamlar bulmuşlar yolunu niye değiştirsinler.

Dün kartal yoldaş maçında benim hesap 5 madalyalı, 5 yıl jetonu var, takım arkadaşım (rastgele lobisiz) 5 madalya aynı şekilde 1000+ saat ikimizin de hesabı ama karşıda 2 tane free alınmış 36 level 0 madalya ruslar, wallhack ile oyunu zehir ettiler. Artık MM in hiçbir türlüsüne girmiyorum, faceit girmek en güzeli.

Dün kartal yoldaş maçında benim hesap 5 madalyalı, 5 yıl jetonu var, takım arkadaşım (rastgele lobisiz) 5 madalya aynı şekilde 1000+ saat ikimizin de hesabı ama karşıda 2 tane free alınmış 36 level 0 madalya ruslar, wallhack ile oyunu zehir ettiler. Artık MM in hiçbir türlüsüne girmiyorum, faceit girmek en güzeli.
Aynen öyle. Faceit gir kafan rahat olsun. Yenildiğin zaman bile zevkli oluyor. Hile desen öyle birşey de yok. 😀

Faceitte hile yok demişsiniz yanılıyorsunuz neredeyse her oyunda hile var,ki 8 level'im şu anda yani önüme gelene hile demiyorum reportluyorum ban yiyorlar kısa sürede.Fakat neredeyse artık her oyun geldikleri için bir keyif alamıyorum bu sebepten bende bırakıyorum oyunu şu andan itibaren :D

Bu sizin güven faktörünüz ile ilgili.Benim bi hesabım S5 olmasına rağmen en fazla 20 maçta bir kere hile geliyor.Ikinci hesabım mg1 onda zaten şuana kadar 1 kere hile geldi.

Kabahat senin,
Demeğe de dilim varmıyor ama
Kabahatın çoğu senin, canım kardeşim!

Nazım Hikmet Ran

Forumda ayda bir kere GTX1000 serisi kartlarda böyle arıza konuları açılırken her gün en az bir tane RX570- RX580 arıza konusu açılıyor. Burada teknik bilgi sahibi olup eski olan onlarca kişi sizin iyiliğiniz için "fanboy" damgası yemek uğruna uyardı sizleri (RX570-RX580 kullanıcılarını). Teknik bir şekilde ben onlarca defa anlattım, 5 senelik hesabımda. Şu kartı almanın tek sebebi marka fanatikliği ya da köylü kurnazlığıdır. Kardeşim hiç mi duymadınız ucuz etin yahnisi olmaz diye bir söz vardır. Kağıt üstünde ya da %60'ta sorunsuz çalışıyor olabilir kartlar fakat geriye kalan yarısı dökülüyor. Bunlarla ilgisi olmayan ve uyarılmamış arkadaşlar için üzgünüm. Fakat uyarmış olunmasına rağmen bu kartları tercih eden arkadaşlara müsetehak görüyorum ben bu olanları.
Bu yazıyı yazmamın temel amacı nedir peki?
Çok basit, ekran kartı alacak olan yeni arkadaşlarımız arama yaparken bu yazıya denk gelirlerse bu şekilde hatalı kararlar vermemiş olurlar.

Ben GTX1050ti kullanıcısıyım. İki ayar kısarak aynı FPS'i alıyorum 55 derecede yük altında oyun oynuyorum. Düşük güç tüketiyor ve Nvidia'nın yağ gibi sürücü desteğini kullanıyorum. Wattman hatasıdır, Undervolttur bu tarz şeylerle uğraşmıyorum. GTX 1650Super - GTX1660 Super gibi kartlar varken bunları almayın, aldırmayın. Tavsiye etmiyorum.
Not: AMD kullanıcısı olup ağlayacak olan arkadaşlarla polemiğe girmeyeceğim. Siz benimle polemiğe girmek yerine önerdiğiniz bu kartların sorunlarına çözüm bulmaya çalışın.

Geri
Yukarı