CS:GO hileler

Vallaha 3 ay önce Csgo yu sildim hileler yüzünden şuan çok mutluyum vallahi. Ben oyunu eğlenmek için oynarım kanser olmak için değil.

Herkesin itiraf etmesi gereken bir şey var rekabetçide hile falan gelmiyor. Olay basit eğlence.

1 yıl önce bende hep hileyle oynardım ama ayıp yani rekabetçide insanların ligi düşmesin diye hiç rekabetçi girmedim hep özel oyunlar.

Günde 4-5 tane Overwatch izliyorum 5 tanesinden 3'ü spinbot, mevlana gibi dönüyor. İzlemekten sıkıldım. Garipsediğim şey ise 6 aydır tek bir hile bile gelmedi karşıma. Güven faktörü çok önemli.

Bu güven faktörü ne ile artıyor? Ben mesela zamanında övgü almıştım 250'şer tane övgüm var. 2.5 k saatim var, yabancılarla oynamıyorum takımım var, takımımdakilerde 1Knın altında saati olan yok ve sık sık hile geliyor.

Aga en iyisi bırak, Online oyunlar adamda rahat bırakmıyor Valorant olsun LoL olsun ,singleplayer oyunları oyna.

Siz neden hile gelince çıldırıyorsunuz? Hileyi bildirip "+left", "+forward" yazıp hayatınıza devam edin. Tüm dünyanız sizin cs olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…