CS:GO hileler

Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2015
├ç├Âz├╝mler
1
Ha bir de 100 pingle oynamas─▒ cabas─▒, sunucu sanki adamlar─▒n evinde 10 pingle oynuyorlar
Bu harbi problem oluyor ya. Benim ve tak─▒m arkada┼člar─▒m─▒n pingi 60 civar─▒, kar┼č─▒ tak─▒ma bir bak─▒yorum adamlar 5 pingle oynuyorlar. Oyun ba┼čtan adaletsiz ba┼čl─▒yor ke┼čke bizim pingimizin oran─▒ ile rakip bulsa oyun. Kar┼č─▒s─▒ 5 ping al─▒rken bizim 60-100 ping civar─▒ oynamam─▒z b├╝y├╝k problem yarat─▒yor.

ErenAKKOC

Hectopat
Kat─▒l─▒m
27 Ekim 2018
Makaleler
9
├ç├Âz├╝mler
13
Yer
NetSpeed ile ├žay i├žiyor. <3
CS:GO'da smurf falan ├žok. Valorant'ta bende aim koyup bekliyorum ├ž├╝nk├╝ oyunu ezberledim art─▒k. Adamlar─▒n nas─▒l bir taktik izledi─čini oyunun ilk 3 raundunda ├ž├Âz├╝yorum. Oyun oynamak aimden ibaret de─čil. Oyunu okuman─▒z gerekiyor. Valorant'ta da hile var ama ├žok de─čil.

metozik

Hectopat
Kat─▒l─▒m
22 Ocak 2018
├ç├Âz├╝mler
1
2.5 K saatim var CS'de beni en cok stres sinir sahibi yapan oyun. Hileler y├╝z├╝nden 2 ayd─▒r oynam─▒yorum art─▒k. Hileyi ├ž├Âzeceklerine hala operasyon c─▒kar─▒yorlar.

Cyhper Fox

Picopat
Kat─▒l─▒m
22 Kas─▒m 2020
Makaleler
1
├ç├Âz├╝mler
1
Yer
Aeterna
Oynamay─▒n ┼ču oyunu art─▒k. Sadece sinir olup ├ž─▒k─▒yorsunuz. Gram zevk alm─▒yorum. Rank─▒m ┼ču anda eagle fakat i├žimde gram globale ├ž─▒kma iste─či yok. Baz─▒lar─▒ o kadar y├╝zs├╝z ki, tak─▒m halinde girip hileyi son raund at─▒yorlar ban yememek i├žin. Hepsinin...

─░nsanlar─▒n ne oynad─▒─č─▒ndan sanane.

n g neer

Hectopat
Kat─▒l─▒m
4 Temmuz 2017
├ç├Âz├╝mler
8
Yer
22.402696780837143, -79.97938816082652
─░nsanlar─▒n utanmas─▒ arlanmas─▒ kalmam─▒┼č, rekabet├žiyi ge├žtim 1 2 yolda┼č giriyoruz arkada┼čla kar┼č─▒ya bir Rus geliyor ulan insan hi├ž s─▒k─▒lmaz s├╝rekli cross koyuyor ├Âl├╝yoruz kafam─▒z ├ž─▒km─▒yor, ne zevk al─▒yorlar anlam─▒yorum. Giriyorum profiline 4 sayfa -rep yaz─▒yor utanmam─▒┼č onlar─▒ da orada sakl─▒yor, insan bir siler temizler yok arkada┼č

Se├žkin hesap bir de :D se├žkin.
Bir yolda┼č yaz─▒s─▒na bakt─▒m bir de profil resmine. :D
Bence e─čitim verilmeli. E─čitim olmadan ba┼čkas─▒n─▒n ├Ân├╝ne ge├žmek ister insanlar.

GodOfLettuce1

Picopat
Kat─▒l─▒m
24 Aral─▒k 2020
Yer
Evren
Bu bahsetti─čim oyunlar bir de paral─▒ oyunlar hocam yani. Tamam CS normalde ├╝cretsiz ama se├žkin hesap sat─▒n alma olay─▒ oldu─čundan dolay─▒ para verilebiliyor oyuna. R6 zaten tamamen ├╝cretli. Bu ban sistemini getirseler hile yapan insanlar─▒n cebinden bo┼čuna para ├ž─▒km─▒┼č olur ve belki bu sebepten vazge├žerler :D Valorant tamamen ├╝cretsiz olmas─▒na ra─čmen bu ban sistemini kullan─▒yor can─▒m Riot'um :D

Revoltedin

Zeptopat
Kat─▒l─▒m
23 ┼×ubat 2021
─░nsanlar─▒n utanmas─▒ arlanmas─▒ kalmam─▒┼č, rekabet├žiyi ge├žtim 1 2 yolda┼č giriyoruz arkada┼čla kar┼č─▒ya bir Rus geliyor ulan insan hi├ž s─▒k─▒lmaz s├╝rekli cross koyuyor ├Âl├╝yoruz kafam─▒z ├ž─▒km─▒yor, ne zevk al─▒yorlar anlam─▒yorum. Giriyorum profiline 4 sayfa -rep yaz─▒yor utanmam─▒┼č onlar─▒ da orada sakl─▒yor, insan bir siler temizler yok arkada┼č

Se├žkin hesap bir de :D se├žkin.
Stalin dostum ben pc toplad─▒─č─▒mda senle oynamak isterim ├Ân├╝muzdeki aylarda toplam─▒┼č olaca─č─▒m hileleri kendi ortamlarinda tespit edelim benimde hesab─▒m se├žkin

Mays

Femtopat
Kat─▒l─▒m
24 Nisan 2020
Arkada┼člar kusura bakmay─▒n ama biraz sert konu┼čaca─č─▒m ├ž├╝nk├╝ bu CS GO hile konular─▒ durmadan a├ž─▒l─▒yor. Benim ┼čuan 3040 saatim var oyunda, se├žkin hesab─▒m, sadakat rozetim falan var. Ve neredeyse 3-4 ayd─▒r hileye denk gelmedim. Ondan ├Ânce de b─▒ 4-5 ay gelmiyordur. Durmadan rakebet├ži gireriz ve belki 50-60 ma├žta bir. Nereden eminsin derseniz art─▒k anlayabiliyoruz. Hele oyuna ├žocuk hi├ž denk gelmedi hi├ž, o belki 200 ma├žta bir denk geliyor. Rutbem Nova4,├žift Keles aras─▒ de─či┼čiyor. Oyunu savunmaya ├žal─▒┼čm─▒yorum, hatta arkada┼člar─▒ma yalvar─▒yorum ba┼čka bir┼čey oynayal─▒m diye. Hep ayn─▒ ┼čeyler s─▒k─▒yor ama ├Âyle e─člencesine giriyoruz. Bu arada ├žok iyi bir oyuncu de─čilimdir. Zaten ├Âylesine girdigimizden ama ├žok ciddi oynamam─▒z gerekirse ka├žar─▒ yok +30 kill al─▒r─▒m. Profilim 7 sayfa falan hack -rep yaz─▒s─▒ dolu. Bir ba┼čar─▒ olarak sakl─▒yorum. Daha fazla vard─▒ da ├žok a─č─▒r k├╝f├╝rleri sildim. ├ç├╝nk├╝ kar┼č─▒mdaki o kadar eziliyor ki hile oldu─čuma inan─▒p yaz─▒yor. Hele yolda┼č da r├╝tbe rekabetten ayr─▒ oluyor. Yolda┼č rutbesi silver oluyor arada nuke haritas─▒na girip nova, zeus, b─▒├žak oynuyoruz ve profilimize alt─▒n de─čerinde bir yorum geliyor. Yani kusura bakmay─▒n ama kar┼č─▒n─▒za ├ž─▒kan ve hile dediklerinizin y├╝zde 90 ─▒ hile de─čil. Siz k├Ât├╝ oyuncusunuz onlar iyi diye hile olmuyorlar. Ha mevlanalar zaten belli. Dust haritas─▒n─▒ vucudumdan iyi bilirim. Kimin nerde olma ihtimali oldu─čunu ├žok iyi bildi─čimden ┼čans─▒m─▒ denerim panel atar─▒m. Yada ├ž─▒kar ├ž─▒kmaz tararim biri varsa ├Âls├╝n diye sonra hack olur adimiz. Halbuki 20 ye 14 oynam─▒┼č─▒md─▒r. Yazd─▒klar─▒m konuyu a├žan arkada┼ča de─čil durmadan b├Âyle davranan insanlara.

bados123

Hectopat
Kat─▒l─▒m
28 Temmuz 2018
Makaleler
11
├ç├Âz├╝mler
23
Yer
MU─×LA
Sadakat Rozeti olan hesapta hile daha az geliyor, ama internetten ald─▒─č─▒m Se├žkin hesaba daha fazla hile geliyor.

Yeni konular

Yukar─▒