CS:GO hileleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar linç etmeyin beni ama ben kendimce tek bir çözüm yolu buldum. Her ne olursa olsun oyundaki hileler çok az banlanıyor bu yüzden eğer karşı takıma hile gelirse bende hile açıyorum en azından maçı kaybetmemiş oluyorum.

Arkadaşlar merhaba, CS:GO'daki hile açanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Şahsen çok canımı sıkmaya başladı bu durum, seçkin hesap sahibi olmama rağmen hilelere denk geliyorum. Bu benim şanssızlığım mıdır yoksa size de böyle oluyor mu? Ve hile açıp ne zevk alıyorlar anlayamıyorum, birisi beni aydınlatabilir mi?

Hile açmadan oyunun zevki çıkmıyor.

Arkadaşlar linç etmeyin beni ama ben kendimce tek bir çözüm yolu buldum. Her ne olursa olsun oyundaki hileler çok az banlanıyor bu yüzden eğer karşı takıma hile gelirse bende hile açıyorum en azından maçı kaybetmemiş oluyorum.

Hileyle karşılık vereceğime alt+F4 çekip süreli ban yerim daha iyi.

Altı senedir CS:GO oynuyorum. Ana hesabım altı senelik hesap ve oynama süresi 2800 saat ve diğer iki hesaplarımda da 3000 saati geçmiştir. Toplam 6000 saati geçmiştir oynama sürem. Ana hesabım seçkin, bolca madalyalar, yüksek güven faktörü ve DMG rütbesi olmasına rağmen bende birçok hileyle karşılaşıyorum. Yani artık oyunu rütbe kasmak ve ciddi oynamak yerine sadece arkadaşlarım ile eğlence amaçlı ve öylesine giriyorum. Tabii hile gelince oyunun zevki kaçsa da arkadaşlar ile girince ne kadar eğlenebilirsek artık. CS:GO yerine artık nostalji olsun diye daha çok CS 1.6 girmeye başladım. :D

Koskoca CS:GO'yu hileler yüzünden bırakacağım ve bu durum beni üzüyor açıkcası çünkü hiçbir oyun CS:GO olamaz.

Arkadaşlar ile kendi aranızda oynamak en iyisi sanırım.

Valve'nin başka bir gelir elde etme yöntemi. İsteseler oyunda tek bir hile bile bırakmayabilirlerken hem hile satın alan (oyunculardan) hem de ban yiyip yeni hesap alanlardan büyük ölçüde para kazanıyorlar. Ne diyelim yani haram zıkkım olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı