CS:GO hilecileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun oynamaktan zevk alamıyorum bu sebepten. Rage oynayanlar yüzünden tamamen oyun keyfim kalmıyor. Belli etmeyenler zaten mutlaka her maç içinde en az 5 kişide mevcut. Keşke hiç olmasa ama hiçbir zaman bitmezler.

Bana her maç geliyor neredeyse. Bazen anlaşılmasın diye aimbot u kısıyorlar falan ama bence oyunun büyük bölümü hile. (Ya da ben bayağı çöpüm)

Bu oyundan soğumak ve körelmek istemiyorsanız acilen faceit geçin, ücretsiz faceit bile MM'den 20 kat iyi ve mantıklı. Neden köreleceksiniz söyliyeyim; 5-6 senedir oynuyorum sürekli global-supreme arası ranklardayım, bu oyunda her dönem hile vardı ama şu son 1 seneki kadar yoktu ve tolere ediliyordu oyun heycanı kaybolmuyordu, şu 1 senedir aşırı fazla hile olduğu için artık körelmeye başlıyorsunuz ben şahsen karşıda hile olunca koşarak oynuyorum sürekli böyle oluncada kabiliyetiniz köreliyor oyundan soğuyorsunuz, nadiren hile gelmeyen maçlarda bile oynayamıyorsunuz. Bende faceit AC hata verdiği için giremiyorum yoksa MM akıl işi değil.

-Wallhackci.
-Beybilet gibi dönenler vardı.
-Yer bakıp saniyelik headshot atan.
-Silahı eğim yapmayan her kurşunu isabet eden.

Adam kolsuz olunca çareyi bunlarda buluyor yanında olsa mouse kablosu ile kırbaçlayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı