CS:GO hilesi Valorant'tan ban yedirir mi?

Yahu arkadaşlar ne kadar boomer insanlarsınız, adam size soru soruyor siz inşallah ban yersiniz veya neden hile kullanıyorsun gibi sorguluyorsunuz ya. Yahu size ne? Bana anlatın size ne?

Eren hocam selamlar, bildiğiniz üzere biz FPS oyuncularının en çok nefret ettiği şeylerden biri oyunun düzeninin alt üst eden hileci arkadaşlarımız. Ne amaçla hile kullandıklarını bilmesek bile bir kanun var hile kullanarak karşınızdaki insanların belki de zevk alarak oynadığı oyunlardan soğumasını veya diğer durumları tetiklemekte :) burada inşallah ban yersin gibi yorumlar evet yanlış olabilir fakat neden hileye başvurdunuz gibi sorularından aldığımız cevaplar bizi pek tatmin etmeyecektir :) buradaki altın kural şu sanırsam hileci arkadaşlara beddua ederek içimizi rahatlatıyoruz :)

Güzel hocam tamamda burası onun yeri değil. Adam soru sormuş bize düşmez lütfen ama.

Tamam, doğru. Şimdi burada haksız kimse yok. Burada ban yesin diyen arkadaşlar sürekli hileci geldiği için karşısına bıkmışlar anlaşılan.
Doğal karşılamak lazım, anlatabilmişimdir umarım.

Güzel hocam tamamda burası onun yeri değil. Adam soru sormuş bize düşmez lütfen ama.

Reportlarım ancak burası CS:GO değil, burası bir yardımlaşma platformu. Kaç yıldır anlatamadım sizin gibilere ya.

Ben yardım ettim. Tamam mı? Arkadan da "umarım ban yersin" dedim.

Yahu arkadaşlar ne kadar boomer insanlarsınız, adam size soru soruyor siz inşallah ban yersiniz veya neden hile kullanıyorsun gibi sorguluyorsunuz ya. Yahu size ne? Bana anlatın size ne?

Hocam ben inşallah ban yersiniz gibi kışkırtıcı bir ibarede bulunmadım ama size açıklayayım ki yazanlarda bu sebepten müzdariplerdir tahminen. Artık CS'de "VAC" gibi güçsüz hile korumaları sebebiyle karşımıza 5 maçtan 2 sinde hile geliyor. Hepimiz bıktık artık, bir de bunun üzerine bu konuyla ilgili yardım isteyen birini görünce böyle tepkiler vermeleri o psikolaji ile gayet doğal. He hile açmak doğru mu doğru değil,fakat herkesin kendi kararı. İnsanları yapacağı şeyden vazgeçiremezsin, kimseye inşallah ban yersin inşallah şu olur inşallah bu olur demeye gerek yok.

Hocam ben inşallah ban yersiniz gibi kışkırtıcı bir ibarede bulunmadım ama size açıklayayım ki yazanlarda bu sebepten müzdariplerdir tahminen. Artık CS'de "VAC" gibi güçsüz hile korumaları sebebiyle karşımıza 5 maçtan 2 sinde hile geliyor. Hepimiz bıktık artık, bir de bunun üzerine bu konuyla ilgili yardım isteyen birini görünce böyle tepkiler vermeleri o psikolaji ile gayet doğal. He hile açmak doğru mu doğru değil, herkesin kendi kararı. İnsanları yapacağı şeyden vazgeçiremezsin kimseye inşallah ban yersin inşallah şu olur inşallah bu olur demeye gerek yok.
gerek var bence. düşünsene işten gelmişsin veya zorlu bir sınav döneminden sonra stres atmak için açmışsın oyununu karşına hile geliyor 40 dakikan çöpe gidiyor. 2 kat fazla stres olup oyundan çıkıyosun.

boomer kelimesinden sonrasını okumadım bile. Herkes bıktı hocam. Oldukça kaliteli bir oyun olmasına rağmen hilecilerden adam akıllı oyun oynanılamaması çok can sıkıcı. Gidipte burda iltifat etmemizi beklemiyorsunuz galiba. Her gün oyunda sövdüğü adamları forumda görünce istemsizce soruyor insan.

boomer kelimesinden sonrasını okumadım bile. Herkes bıktı hocam. Oldukça kaliteli bir oyun olmasına rağmen hilecilerden adam akıllı oyun oynanılamaması çok can sıkıcı. Gidipte burda iltifat etmemizi beklemiyorsunuz galiba. Her gün oyunda sövdüğü adamları forumda görünce istemsizce soruyor insan.
Evet bakın sizlerde haklısınız, ama burası onun yeri değil. Bende bıktım, CS:GO giriyorum mevlana geliyor çıkıyorum direkt. Ama burada insanları kırmaya gerek yok. Zaten bırakmış hileyi.

Gerek var bence. Düşünsene işten gelmişsin veya zorlu bir sınav döneminden sonra stres atmak için açmışsın oyununu karşına hile geliyor 40 dakikan çöpe gidiyor. 2 kat fazla stres olup oyundan çıkıyorsun.

Hocam, ben hile kullanmanın doğru bir şey olduğunu ifade etmedim zaten. Siz yorumunuzda haklısınız, keşke tamamen hile kavramı piyasadan kalksada insanlar bir soluklansa, rahat oyun oynasa. Ama bu onun tercihi ve sen ne dersen de o muhtemelen dönmeyecek bu karardan.

VAC, Vanguard'tan çok daha güçlü bir koruma sistemi. Sadece potansiyelinin %5'i devrede.

Hocam, VAC daha güçlüdür Vanguard daha güçlüdür o konuda bilgim yok. Fakat Valorant'da en azından şu anlık daha az hileyle karşılaştığımız açık net. He Valve bir adım atarsa bu konuyla ilgili ki bu zamana kadar atmadı atacağını da sanmam. O zaman işler değişebilir. Fakat kernel koruma sistemleri her zaman daha etkili olacaktır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı