CS:GO Hilesiz Platform Önerisi

Anko34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, CS:GO'da hileli oyunculardan bıktım, usandım. O kadar iyi oynamama rağmen hep hileli adam geliyor ve ölüyorum.
Oyunun hiç zevki kalmadı. CS:GO'yu hilesiz oynayabileceğim bir platform var mı? Tamamen hilesiz olan kişilerle oynayabileceğim yani.
Yanıtlarsanız sevinirim.

Tamamen hilesiz bir platform maalesef yok. Turnuvalarda bile rastlanabiliyor. Ancak hileyi minimuma indirmek için Faceit kullanabilirsin. Premium alırsan hile gelme olasılığı çok çok düşük.

Hilesiz bir platform bulamazsın. ESEA ve Faceit Premium platformlarında çok az gelir hile. Ücretsiz Faceit'te az var MM 'ye kıyasla. Ama ESEA ve Faceit Premium'da hile daha az gelir. ESEA'de Faceit Premium'da paralı haberin olsun. Ancak Faceit ücretsiz.

Hilesiz bir platform bulamazsın. ESEA ve Faceit Premium platformlarında çok az gelir hile. Ücretsiz Faceit'te az var Mm'ye kıyasla. Ama ESEA ve Faceit Premium'da hile daha az gelir. ESEA'de Faceit Premium'da paralı haberin olsun. Ancak Faceit ücretsiz.

Face it Premium'la bedava arasında ne fark var? Aynı şekilde ESEA ve ESEA Premium?

Faceit Premium alırsanız 1000 oyunda ancak 1-2 hileyle karşılaşırsınız.

Premium'la bedava arasında ne fark var ki?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı