CS:GO neden hilesiz oyun için para istiyor?

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Öyle bir oyun düşünün ki hilesiz olsun diye para ödüyorsunuz ve buna rağmen hileler bitmiyor, sadece azalıyor. Nasıl olsa oynanıyor diye Source 2 oyun motoruna geçmiyor ve artık geçmesi de imkansız bir hale geliyor. Toksik oyuncu kitlesi bir yana, hileden para kazanan tayfa diğer yana.

Şimdi hemen yorumlarda ölümüne CS:GO savunanlar çıkacak. Arkadaşlar vakti zamanında ben de çok savundum oyunu ama artık savunacak bir tarafı kalmadı. Bu kadar çok oynamasının yegane sebeplerinden biri, en kötü sistemde bile oynanabilir olmasıdır. Oyun mekaniği vs. lafım yok ama yeter yani. Para kaybını geçtim, boşa zaman kaybı.

Zamanında seçkin hesap, operasyon bileti, bıçak skin ve daha fazlasına para yatıran biri olarak yazdım bunları.

Son düzenleme:
Öyle bir oyun düşünün ki hilesiz olsun diye para ödüyorsunuz ve buna rağmen hileler bitmiyor, sadece azalıyor. Nasıl olsa oynanıyor diye Source 2 oyun motoruna geçmiyor ve artık geçmesi de imkansız bir hale geliyor. Toksik oyuncu kitlesi bir yana, hileden para kazanan tayfa diğer yana.

Şimdi hemen yorumlarda ölümüne CS:GO savunanlar çıkacak. Arkadaşlar vakti zamanında ben de çok savundum oyunu ama artık savunacak bir tarafı kalmadı. Bu kadar çok oynamasının yegane sebeplerinden biri, en kötü sistemde bile oynanabilir olmasıdır. Oyun mekaniği vs. lafım yok ama yeter yani. Para kaybını geçtim, boşa zaman kaybı.

Zamanında seçkin hesap, operasyon bileti, bıçak skin ve daha fazlasına para yatıran biri olarak yazdım bunları.
Valve'ye bu konuda çok sinirlendim. Üşeniyorsunuz bir hile koruması güncellemesi yapmaya onun yerine 30 lira etmeyecek oyunu 120 tl yapıyorsunuz. Hem kar hem tembellik. Müşteri memnuniyeti Allaha emanet. Üşengeçliğin ödülü de olduğunu öğreniyoruz.

Nasıl olsa oynanıyor diye Source 2 oyun motoruna geçmiyor ve artık geçmesi de imkansız bir hale geliyor.
Source 2'ye geçilmemesinin sebebi Steam Workshop'da gördüğünüz çoğu modların Source 2 ile uyumsuz olması.

Uzun süredir Valve'ın hileler ile mücadelede kötü olduğu ortada fakat her konuda haksız olduğunu göstermez.

1850 saatini harcamış biri olarak boşa zaman kaybı olduğu konusunda hemfikirim ama bunu bilsem de bırakamıyorum. RD2 GTA oynayayım diye sistem topladım hala bu oyunu oynuyorum tüm boş vaktimde. PC'ye WinRAR'da bile önce CS:GO'yu kuruyorum bu adamlar bizi ele geçirmiş üstat.

Hocam istiyorsanız o topladığınız sistemi bana verin. Siz zaten sadece CS:GO oynuyorsunuz. Benim CS:GO dışında oynamak istediğim çok oyun var. Fakat sistemim 10 yıllık internet kafe bilgisayarı olduğu için oynayamıyorum.

2500 saat geçirdim pişmanım. 12-3 kazandığımız oyunda çıkıp geri gelen açıyor triger :D zerre değmez oyuna harcanan zaman 5K saati olan triger açanlar var. Global ve supreme hesapların çoğu hile zaten. Oyunu sildim üzüldüğüm nokta jetonların çocuğunluğunu toplamaya çalışmamdı. Harcadığım zamana ve emeğe gram saygısı yok bu Valve'nin. Triger açıyorlar maç esnasında video alıp forumda konu açıyorsun moderatörler konunu siliyor. Oyun tamamen hile üzerine kurulu bir ekosistemi barındırıyor artık.

Çok haklısın. Senelerdir Source 2'yi bekliyoruz, hâlâ haber yok. Tembel şişko kendine para gelmesi için kısa bir yol bulmuş. Hileleri engeller mi derseniz, engeller. Ama bu şekilde olmamalıydı. CS yayınları yapmayı düşünüyordum, izlenmeyeceği için başka oyun arayışına girdim. CS'de bıçak almak istiyorum, şu olanlar yüzünden oyuncu sayısı her an düşebilir ki zaten düştü de. En son gelen hile korumasından sonra günlük oyuncu sayısında 400.000 kişi gibi bir düşüş oldu. Yakın zamanda girecek maç bile bulamayacak olmamdan korktuğum için, bıçak alınır mı, alınmaz mı bir karar veremedim.

Geri
Yukarı