CS:GO Hızlı İlerleme Sorunu

efem553

Kilopat
Daha fazla  
Dün akşamdan bu yana başıma gelen değişik olaylar var CS:GO ile ilgili. İlk olarak 2 gün önce internet bağlantım olduğu halde güncelleme alamadım. Bu sorunu bölgeyi değiştirerek çözdüm fakat dün akşam ve bugün başıma gelenler daha değişik. Oyunu açıyorum topluluktan 40 pinglik bir public sunucusuna giriyorum. Oyuna girdiğimde Tab tuşundaki pencerede 25 gösterirken "+graph" ile açılan yerde 90-100 gibi ibareler görüyorum ve oyun normalden daha hızlı akıyor. Botlarla çevirim dışı girdiğimde de aynı durum söz konusu. Battlefield 3, Battlefield 4, Arma II gibi oyunlarda da oyun olması gerektiğinden hızlı akıyor, ne yapabilirim?

İnternet kaynaklı bir sorun. "LAG" olduğu ortada. Modemi resetleyip, yeniden kurulum yapın.

IO Bit sağolsun internet ayarlarını düzeltirken daha beter etti. Throttle programını kurup ayarlattırdım sıkıntı ortadan kaldı. Teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı