CS:GO hizmet madalyasını 2021'e saklamak

Abdurrahman53

Femtopat
Arkadaşlar benim CS:GO'da şu anda 2020 hizmet madalyası bulunmakta ve oyun bana tekrar 2020 hizmet madalyasını veriyor 40 lvl oldugum için.
Ben bu madalyayı almayıp 2021 yılına girip 2021 hizmet madalyası almak istiyorum. Oyun bana bu madalyayı verir mi? Hizmet madalyası al kısmında bana 2020 hizmet madalyasını gösterdi ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim CS:GO'da şu anda 2020 hizmet madalyası bulunmakta ve oyun bana tekrar 2020 hizmet madalyasını veriyor 40 lvl oldugum için.
Ben bu madalyayı almayıp 2021 yılına girip 2021 hizmet madalyası almak istiyorum. Oyun bana bu madalyayı verir mi? Hizmet madalyası al kısmında bana 2020 hizmet madalyasını gösterdi ama.

Evet ama dikkat et Türkiye saat dilimine göre değil GMT'ye göre alacaksın. GMT Türkiye'ye göre 3 saat geriden geliyor Google'a "GMT saat kaç" yazarak bakabilirsin.

Profilim kalabalık gözüksün diye aynı madalyadan değil de yenisini almak istiyorsan, yalnız değilsin.😀

Ben 3 haftadır oynamıyorum. 39 level bıraktım. Aslında 40 leveli geçince hemen almak zorunda değilsin, biliyorum. 2021'e girince alınır. (Matchmaking ve VAC sistemi artık rezil bir vaziyette olduğu için oyunu terk ettim aslında. İsabet oldu.)

Steam'in kendisi için referans aldığı saat dilimi GMT-7. Yani bizim kış zaman saati kullandığımız dönemde bize göre (GMT+2'ye göre) 9 saat geri oluyorlardı. Biz kış saatine artık geçmeyip GMT+3'te kaldığımız için şu an 10 saat fark olması lazım. Bizim dilimimize göre 01.01.2021 saat 10:00'dan önce madalya almamanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı