CS:GO için mouse önerisi

mehmetazarkan

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bence zorlamana gerek yok. G300s mantıklı bir seçim olur. İşini görür fazlasıyla. Ama illa daha üst bir şey istiyorum dersen CS GO için en iyi mouse olan Razer Deathadder'ı alabilirsin. Türkiye fiyatı uçuk ama Amazondan alıran 140 küsür liraya denk geliyor. Eğer imkanın varsa Deathadder almalısın.

Evet bende arkadaşa katılıyorum. Düşük bütçe için G300s iyi bir seçenek ama yüksek bütçeli bir şey almak istiyorsan kesinlikle Razer Deathadder almalısın. CS GO bir fps oyunu ve bu mouse üreticiler demese bile aslında CS GO için yapılmış gibi. İmkanın varsa al.

arkadasların dediği gibi imkanın varsa deathadder al ki ben de chroma kullanıyorum cok memnunum ama doların etkısıyle uctu fıyatlar g300 vardı bende de bı sure kullandım o da güzel mouse fakat küçük biraz el cok dısarda kalıyordu ki elim küçüktür rahatsız oldum bundan.ss sensei raw da düşünebilirsin bütçeyi biraz zorlarsan uygun fiyatlı alternatif ss kinzu v2 pro(v3 alma)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı