CS:GO için kasa önerisi

onurefe

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS2 gelince kasalara zam gelecek deniyor. Bende bir miktar parayla biraz kasa alacağım. Hangi kasalari alayim hangisi en çok degerlenir?

Arkadaşlar CS2 gelince kasalara zam gelecek deniyor. Bende bir miktar parayla biraz kasa alacağım. Hangi kasalari alayim hangisi en çok degerlenir?

Kasalara zam neden gelsin? Gelmez zaten. Parlak skinlere olan istek artacak fakat bunun bile fiyatı arttıracağı kesin değil. Kasa almanızı asla önermiyorum. Çok fazla oyuncu geleceği için çok fazla kasa düşecek ve kasaların fiyatı düşecek piyasada çok fazla olduğu için.

Kasalara zam neden gelsin? Gelmez zaten. Parlak skinlere olan istek artacak fakat bunun bile fiyatı arttıracağı kesin değil. Kasa almanızı asla önermiyorum. Çok fazla oyuncu geleceği için çok fazla kasa düşecek ve kasaların fiyatı düşecek piyasada çok fazla olduğu için.
CS2 çıkmasıyla beraber talep artacak. Bu da çok rahat bir şekilde fiyatların artacağı anlamına gelir. Piyasa serbest olduğu için zam gelemeyeceğinin söylenmesi biraz yanlış.

CS2 çıkmasıyla beraber talep artacak. Bu da çok rahat bir şekilde fiyatların artacağı anlamına gelir. Piyasa serbest olduğu için zam gelemeyeceğinin söylenmesi biraz yanlış.
Talep artacak fakat piyasada olan kasaların sayısı da artacak aynı zamanda.

Talep artacak fakat piyasada olan kasaların sayısı da artacak aynı zamanda.
Üstteki arkadaşın yazdığı Parçalanmış Kasası'nın çıkma olasalığı %20'lerden %0,3'e falan düşücek yeni bir kasa gelmesi durumunda(CS2 çıkarken yanında yeni bir kasa getirirler diye düşünüyorum).

Kasanın değeri yok. İhtimali azalsa ne fark edecek 500 TL fiyat mı artacak? Kasa şu an 15 TL civarı.

Üstteki arkadaşın yazdığı Parçalanmış Kasası'nın çıkma olasalığı %20'lerden %0, 3'e falan düşecek yeni bir kasa gelmesi durumunda(CS2 çıkarken yanında yeni bir kasa getirirler diye düşünüyorum).

Kasanın değeri yok. İhtimali azalsa ne fark edecek 500 TL fiyat mı artacak? Kasa şu an 15 TL civarı.
Dediğin şey şuna benziyor. "Dolara yatırım yapmak saçma. Zaten 27TL." Bir şeyi ne kadar çok alırsan o kadar kar edersin. Fiyatı 25 TL bile olsa:
Steam kesintilerinden sonra 21.25TL kalıyor. %41 artış demek oluyor. Yani yatırdığın her 100 TL için 141TL alabilirsin birkaç ay içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı