CS:GO için 2600 TL'lik PC toplama

@Magadi O sistemdeki RAM'ler 2x4 olmak üzere iki tanedir. Anakartta da 4 adet RAM slotu mevcut.

Merhabalar arkadaşlar. Bütçem 2600 TL. Monitör ile birlikte bu arada. Güzel bir PC toplama önerisi verir misiniz? İsteğim CS:GO'da Medium'da 130-140 FPS vermesi. Monitör ise 144 Hz olursa iyi olur. Lütfen 2019'a göre bir PC toplama önerisinde bulunur musunuz?
Screenshot_20190409-184911.jpg

Geri kalan para ile 2.el monitör alabilirsiniz.

Başlıkta bütçenizin 2600 TL olduğu yazıyor. O kasada 2011'den kalma işlemci var. Gayet eski bir sistem. Kasa ve PSU da oldukça kalitesiz. Patlayabilir.
Ama bütçem kısıtlandı maalesef. Bu beni csgo da medium ayarlarda götürmez mi?
Aliexpress ile 0'dan sistem topladım, maliyeti 1000tl +120fps alıyorum.
Siste mi bana atarmısınız?
Başlıkta bütçenizin 2600 TL olduğu yazıyor. O kasada 2011'den kalma işlemci var. Gayet eski bir sistem. Kasa ve PSU da oldukça kalitesiz. Patlayabilir.
Sizce şöyle bir kasa nasıl?

@Magadi O sistemdeki RAM'ler 2x4 olmak üzere iki tanedir. Anakartta da 4 adet RAM slotu mevcut.
Şöyle bir sistem nasıl olur arkadaşlar?

Son düzenleme:
Ama bütçem kısıtlandı maalesef. Bu beni csgo da medium ayarlarda götürmez mi?

Siste mi bana atarmısınız?

Sizce şöyle bir kasa nasıl?

Şöyle bir sistem nasıl olur arkadaşlar?
2600 TL limit belirlemişsin. Bu limite intel yerine AMD işlemcili bir sistem toplamanı tavsiye ediyorum. 2600 TL'ye sıfır bir bilgisayar birde monitörlü bir bilgisayar baya zor. Sana tavsiyem işlemcini,RAM'ini ve harddisk veya ssdini sıfır olarak al geriye kalan parçaları ve monitörü 2. el olarak al. Eline biraz daha para geçerse de yavaş yavaş sistemini toparlarsın belki ekran kartı alırsın.

Alınmaz. Adında Turbox yazan hiçbir ürün alınmaz.

Yeni bütçenizi belirtiniz.

Uygun bir sistem buldum bu kasa sizce nasıl? Ayrıca böyle bir mönitor buldum. Sizce kaç fps alırım cs go da?
Sakın ha sakın n11'den pc almayın. Apu bir sistem topla en iyisi ram mhZ yüksek olsun çift kanal kullan. İyi performans alırsın sonra ekran kartı alıp takarsın daha iyi performans.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı