CS:GO için 27" 165 Hz monitör önerisi

Bütçe
3000-3500

4sprz

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

CS:GO oynamak için 3.000 - 3.500 TL arasında 165Hz 27 inc ekran almak istiyorum. Bu konularda fazla bilgi sahibi olmadığım için sizlerin değerli tavsiyelerini alarak, imkanlarım dahilindeki en iyi monitörü almak istiyorum.

Zaman harcayıp okuyan, fikirlerini esirgemeyen herkese canı gönülden teşekkürler.

Herkese sağlıklı günler dilerim!

Merhaba, FPS oyunları için herkes gibi 24" önermek istiyorum. Ayrıca yoğun olarak rekabetçi oynayacaksanız TN panel olabilir. IPS ve TN olarak tercihinizi yapabilirsiniz. İki monitörü de kullanmaktayım.

Kanka ViewSonic var 2.7'ye gayet iyi arkadaşım da kullanıyor.
Teşekkürler.
Merhaba, FPS oyunları için herkes gibi 24" önermek istiyorum. Ayrıca yoğun olarak rekabetçi oynayacaksanız TN panel olabilir. IPS ve TN olarak tercihinizi yapabilirsiniz. İki monitörü de kullanmaktayım.

Teşekkürler. Evet siz dedikten sonra profesyonellere baktım hepsi 24.5 inc kullanıyormuş, benq zowie 240 Hz. Tabi ben 240Hz kadar bütçem yok. Sizin önerilerinizi dikkate alacağım. Tekrardan teşekkürler.

Edit.
Başka oyunlar belki oynarım ama asıl amacım cs go oynamak, sistemi de bu yüzden alıcam.

Edit2.

165 hz olduğu için Asus daha çok dikkatimi çekti. 0.5 ms olmasının da bir faydası olacaktır illa ki.

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Teşekkürler. Evet siz dedikten sonra profesyonellere baktım hepsi 24.5 inc kullanıyormuş, benq zowie 240 Hz. Tabi ben 240Hz kadar bütçem yok. Sizin önerilerinizi dikkate alacağım. Tekrardan teşekkürler.

Edit.
Başka oyunlar belki oynarım ama asıl amacım cs go oynamak, sistemi de bu yüzden alıcam.

Edit2.

165 hz olduğu için Asus daha çok dikkatimi çekti. 0.5 ms olmasının da bir faydası olacaktır illa ki.
kanka 1 ms alsan da birşey olmaz diye düşüünyorum

24" istiyorsanız bu monitöre bakabilirsiniz, indirimde şuan.

24" istiyorsanız bu monitöre bakabilirsiniz, indirimde şuan.
Teşekkürler, aslında benq 165hz'lere içim gitmeye başlamıştı ama bunun fiyatı uygunmuş. IPS panel hemde. Aradaki farkla kalan ekipman tamamlanır. Benq ile arasında sizce çok fark olur mu? Bir de trendyolda bazı kullanıcılarda 144-165hz'ye alınca cızırtı geldiğine dair şikayetler olmuş, değişim ve iade yapmışlar. İtopyanın bu konulardaki tutumu nasıldır, bilginiz var mı? Zorluk çıkarırlar mı değişim ya da iadede.

Teşekkürler, aslında benq 165hz'lere içim gitmeye başlamıştı ama bunun fiyatı uygunmuş. IPS panel hemde. Aradaki farkla kalan ekipman tamamlanır. Benq ile arasında sizce çok fark olur mu? Bir de trendyolda bazı kullanıcılarda 144-165hz'ye alınca cızırtı geldiğine dair şikayetler olmuş, değişim ve iade yapmışlar. İtopyanın bu konulardaki tutumu nasıldır, bilginiz var mı? Zorluk çıkarırlar mı değişim ya da iadede.
BenQ 2510s ile arasında fark hissetmezsiniz, artı olarak bu monitörün renk gamı daha geniş o monitörden. İtopya servise yönlendiriyor, genelde servis iade/değişim raporunu istiyor.

Servise bu durumu sorduğumda sorun ürün kaynaklı ise, kullanıcı hatası değilse garanti kapsamında olur demişti.

Coil Whine yüzünden bu monitörü iade edememiş olana rastlamadım daha.

Geri
Yukarı