CS:GO için 3.000 TL Sistem Önerisi

Boş konuşmadan sana 1500 tllik CS:GO en yüksek ayarlarda oynatablicek bir sistem toplacağım bu sistem fx 6300 ve r7 370 ile olucak sistem 1600 tlye tekabül ediyor 1000 tlye 144 hz li çok güzel bir monitör alıp 150 fps sabitleyip keyfine bakacaksın al kasa bu arada bu bilgisayar csgo her türlü oyunu mediumda 30 +fps veriyor csgo da yüksek fps almak için uçuk bilgisayarlara gerek yok bu arada ayrıca profesyonel olupta csgo yu orta veya yüksek ayarlarda oynayan görmedim her zaman en düşükte oynarlar bu bilgisayar orta ayarlarda +200 fps verir %90 . oyun testleriini izleyebilirsin tavsiye sakın csgo oynamak için 2000 tlden fazla asla para verme sakın ! . Bu arada düğer kullanıcılar sistem nasıl dediklerimi yapar değilmi ? sakata gelmeyelim.Sistem ssd'li bu arada hız konusunda sıkıntı yaşamassın. Bu arada gtx 950 tercih etmedim arada 110 tllik fark var istersen sen terci edebilirsin 5-10 fps fark verir.Kasamız fotoğrafta monitör ise bu http://www.hepsiburada.com/asus-vg2...play-full-hd-led-monitor-pm-bd303205.Yardımım dokunursa ne mutlu bana.Sistem tam olarak 2700 tl üstünede güzel ekipmanlar alırsın.

Kasa çıkmamış tam fiyatı fiyatı 1576 tl

Hocam yakında AM4 soket çıkacak. FX'in bir geleceği yok ki. APU deseniz neyse de. :)

O zaman full ayarlarda 60 fps üstüne çıkabileceğein bir sistemin ve 60 hz'lik bir monitörün varken ayarları neden kısasın ki?

Galiba sen beni yanlış anladın. Sisteme bağlı 60 hz'lik bir monitör varken 60 fps üstünde bir değer göremezsin demiyorum, yalnızca 60 fps üstünde alsan da monitör sana görüntüyü 60 fps olarak yansıtacaktır. Bu nedenle eğer 144 hz monitörün ve oynadığın oyunda sana 144 fps'in üstünde bir değer verecek bir sistemin varken ayar kısmak mantıksızdır :D

Hocam ben senin derdini anladım. Topladığım sisteme göz at. İşlemci İ7 6700, anakart Asus Z170-P DDR4 )bu anakartı tercih sebebim yüksek frekans RAM desteklemesidir. Yapacağın sanallaştırma işlemlerinde RAM hızı önemsiz ise Msi H170 Gaming M3 de alabilirsin), RAM Kingston HyperX Fury 8 GB DDR4 2666 MHZ tek modül, ekran kartı Sapphire Nitro R9 380X 4 GB (Asus modeli bundan daha yavaştır o yüzden Sapphire önerdim), sabit disk WD 1 TB Blue 7200 RPM, kasa Zalman Z3 Plus, güç kaynağı Corsair VS650. Led TV alırsan gecikme süresi yüksek olur, özellikle FPS oyunlar için önerilmez TV'ler. 144 HZ ya da 60 HZ monitör alabilirsin, seçim senin. 60 HZ monitör de yeterlidir her oyuna.
Sistem güzel bir kaç sorum olucak size ulaşabilceğim bir adres varmı acaba bir özelden konuşalım bir kaç değişiklik yaptımda bütçede filan ona göre bir sistem önerebilirmisiniz? 4.000 tl oldu bütçe monitor dahil etsem mi etmesem mi diye düşünüyorum

Buyurun oyuncu monitörü dahil sitem denildiği üzere CS:GO için çok fazla para harcamana gerek yok bu sistem ile tüm oyunları oynayabilirsin kasayı ekran kartını ve güç kaynağını özellikler sessiz ürünler olduğu için seçtim topladığım site webdenal.com
masaüstü.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı