CS:GO için 3.000 TL Sistem Önerisi

Hocam yakında AM4 soket çıkacak. FX'in bir geleceği yok ki. APU deseniz neyse de.

O zaman full ayarlarda 60 fps üstüne çıkabileceğein bir sistemin ve 60 hz'lik bir monitörün varken ayarları neden kısasın ki?

Galiba sen beni yanlış anladın. Sisteme bağlı 60 hz'lik bir monitör varken 60 fps üstünde bir değer göremezsin demiyorum, yalnızca 60 fps üstünde alsan da monitör sana görüntüyü 60 fps olarak yansıtacaktır. Bu nedenle eğer 144 hz monitörün ve oynadığın oyunda sana 144 fps'in üstünde bir değer verecek bir sistemin varken ayar kısmak mantıksızdır

Sistem güzel bir kaç sorum olucak size ulaşabilceğim bir adres varmı acaba bir özelden konuşalım bir kaç değişiklik yaptımda bütçede filan ona göre bir sistem önerebilirmisiniz? 4.000 tl oldu bütçe monitor dahil etsem mi etmesem mi diye düşünüyorum

Buyurun oyuncu monitörü dahil sitem denildiği üzere CS:GO için çok fazla para harcamana gerek yok bu sistem ile tüm oyunları oynayabilirsin kasayı ekran kartını ve güç kaynağını özellikler sessiz ürünler olduğu için seçtim topladığım site webdenal.com

O güç kaynağı sanırım 392 W veriyor yetmeyebilir. En az 500 W idealdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…