CS:GO için 600-700 TL skin önerisi

Merhaba. Bugün CS:GO'dan bravo kasası çıktı ve bunu satıp gerçek paraya çevirmek istiyorum. ByNoGame'e koyacaktım ancak kasa satılmıyormuş orada. Bunun için elimdeki kasayı satıp 1 tane skin alıp onu ByNoGame'de satacağım. Sizden belirttiğim fiyatlarda popüler bir skin önerisi istiyorum, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bana da bravo kasası çıkmıştı tabii o zaman 400TL idi. AK-47 imparatoriçe alıp satmıştım.
İmparatoriçe çok satan bir silah uygun fiyata koyarsanız 1 hafta içinde satılacağını umuyorum.

Merhaba. Bugün CS:GO'dan bravo kasası çıktı ve bunu satıp gerçek paraya çevirmek istiyorum. ByNoGame'e koyacaktım ancak kasa satılmıyormuş orada. Bunun için elimdeki kasayı satıp 1 tane skin alıp onu ByNoGame'de satacağım. Sizden belirttiğim fiyatlarda popüler bir skin önerisi istiyorum, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Bynogame'den gerçek paraya dönüştürürseniz çok komisyon keser.Sosyal içerisinde %20-%25 indirimli oyun satanlar oluyor sizde öyle yapın.

ByNoGame'den gerçek paraya dönüştürürseniz çok komisyon keser. Sosyal içerisinde %20-%25 indirimli oyun satanlar oluyor sizde öyle yapın.

Ben pek oyun oynamıyorum, bugün de CS'ye öylesine girmiştim şansa kasa çıktı.

Aynen ByNoGame'den satmıştım.

Bir sorum daha olacaktı acaba ne kadar kesinti yapıyor bu site?

Geri
Yukarı