CS:GO için 8000TL sistem önerisi

200 TL ekle bunu al o zaman.
VA panelin nesi var? TN panel alınabilir ama CS olsa bile renkler çok kötü bence.
Kendim VA da IPS panel monitör de kullandım 144 Hz TN panel CS:GO da renkleri çok önemsettirmiyor ayrıca 1-2 gün kullandıktan sonra göz alışıyor zaten renk şöyle cansız şöyle kötü demez yani arkadaş. Onu geçtim G-SYNC olmayan bir monitörde 4ms tepkime süresi koymak çok gereksiz. CS:GO için pek iyi olmaz arkadaş için. Sistemden biraz kısıp monitörü daha iyi koymakta fayda var. Aradaki akıcılık farkını zaten hissetmez arkadaş sistemde 1-2 parça kısınca.

Kendim VA da IPS panel monitör de kullandım 144 Hz TN panel CS:GO'da renkleri çok önemsettirmiyor ayrıca 1-2 gün kullandıktan sonra göz alışıyor zaten renk şöyle cansız şöyle kötü demez yani arkadaş. Onu geçtim G-Sync olmayan bir monitörde 4ms tepkime süresi koymak çok gereksiz. CS:GO için pek iyi olmaz arkadaş için. Sistemden biraz kısıp monitörü daha iyi koymakta fayda var. Aradaki akıcılık farkını zaten hissetmez arkadaş sistemde 1-2 parça kısınca.

Acer monitörü alırsa sistemle 8100 TL'ye geliyor
100 TL daha ucuz monitör bulamadım atarsan o monitörle o sistem iyi olur ama bence 100 TL artırıp Acer almalı.

Ao.

SSD'yi Apacer Panther yap.

Aog C24G1 almayı düşünüyorum monitör olarak.

Geri
Yukarı