CS:GO İçin A8 5600K Sistem

Enes666

Kilopat
Daha fazla  
Şimdilik beni idare edecek bir sistem topladım. Bir kaç güne almayı planlıyorum. Bir sıkıntı var mı? (İleride yükseltme yapacağım için PSU 500W)

Paint.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart intel için yanlız. İşlemci kodundan sonra "Soket XXX" yaziyor anakartıda ona göre seçmelisiniz. MHZ' i yüksek bi anakart seçip RAM'i ona göre alın.

Alternatif olarak düşünebilirsin. Daha performanslı olur. Eğer ağırlıklı olarak cs:go oynayacaksan maliyeti düşürmek için 4GB ram alabilirsin.
Ara Toplam1.172,02 TL
Toplam KDV210,96 TL
Sepet Toplam Fiyatı1.382,98 TL
[TBODY] [/TBODY]

Arkadaşlar yardım edin işlemcinin üstünde ki fanı takamadım 2 tane demir parça var ana karta oturması için birisini takınca diğeri girmiyor diğerini takınca diğeri girmiyor.

Biraz bastırınca girdi ama videoda ki gibi o yeri aşağı indirirken baya zorluyor normal mi?

(36:39)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar yardım edin işlemcinin üstünde ki fanı takamadım 2 tane demir parça var ana karta oturması için birisini takınca diğeri girmiyor diğerini takınca diğeri girmiyor.

Biraz bastırınca girdi ama videoda ki gibi o yeri aşağı indirirken baya zorluyor normal mi?

(36:39)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorununuzu resimleyerek ve tam olarak ne aldığınızı söyleyin ona göre yardımcı olalım.

Sorununuzu resimleyerek ve tam olarak ne aldığınızı söyleyin ona göre yardımcı olalım.
Resimde ki sistemi aldım.
Paint.jpg

Şu gösterdiğim yere bastırmam lazım ama işlemci zarar görür mü biraz zorlanıyor?
20151018_172928.jpg

Birde işlemci fanı ters takılabiliyor mu sağ sol fark ediyor mu?

Bastırdığınızda çıt çıt sesler geliyorsa pinler yerine oturuyor demektir. Birazcık zorlayın takmak için kitapçıktan da yardım alabilirsiniz. Biraz bastırın girmezse zorlamayıp hata varmı diye bakın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı