CS:GO için anakart ve işlemci önerisi

İşlemci ve fanı (kutulu) 1250TL+Param Güvende bedeli toplam 1350TL:

Anakart 750TL+Param Güvende bedeli toplam: 825 TL (sıfır):

8gbx2 16 GB RAM 900TL (sıfır+garantili):

128 GB SSD sıfır 260TL (yalnızca Windows kurulu olacak oyunlar hard diskte olacak): Apacer Panther As340 120gb 550/500mb/s 2.5" Sata3 Ssd Disk (ap120gas340g-1) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

320GB hard disk 160TL (yükleyeceğin oyunlara yeter ama istersen bir tane daha alabilirsin): Samsung HN-M320MBB 5400 RPM 8 MB 2.5'' 320 GB SATA3 Harddisk Fiyatı ve Özellikleri

Ekran kartı RX 570 4 GB 1300TL+Param Güvende bedeli 1430TL (almadan önce satıcıya mining çıkması olup olmadığını mutlaka sorun.): https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-strix-rx-570-4gb-256-bit-oc-1110312171/detay

Bir de şöyle bir termal macun:

Toplam 5000TL yaptı ama fiyatına değecektir, çoğu oyunu oynatır.

Deneyimli bir oyuncu olup olmadığıma buna göre mi karar veriyorsun? Güldürme beni lütfen. Ben internete en iyi CS:GO ayarları yazmıyorum veya şu e-sporcu 4:3 çözünürlükte oynuyormuş bende öyle oynamalıyım demiyorum. Kendim nasıl rahat edersem o şekilde ayarlıyorum grafikleri başkalarına göre değil.
Çook teşekkür ederim süper oldu valla Allah razı olsun. ☺️

Çook teşekkür ederim süper oldu valla Allah razı olsun. ☺️
Rica ederim.

İşlemci ve fanı (kutulu) 1250TL+Param Güvende bedeli toplam 1350TL:

Anakart 750TL+Param Güvende bedeli toplam: 825 TL (sıfır):

8gbx2 16 GB RAM 900TL (sıfır+garantili):

128 GB SSD sıfır 260TL (yalnızca Windows kurulu olacak oyunlar hard diskte olacak): Apacer Panther As340 120gb 550/500mb/s 2.5" Sata3 Ssd Disk (ap120gas340g-1) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

320GB hard disk 160TL (yükleyeceğin oyunlara yeter ama istersen bir tane daha alabilirsin): Samsung HN-M320MBB 5400 RPM 8 MB 2.5'' 320 GB SATA3 Harddisk Fiyatı ve Özellikleri

Ekran kartı RX 570 4 GB 1300TL+Param Güvende bedeli 1430TL (almadan önce satıcıya mining çıkması olup olmadığını mutlaka sorun.): https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-strix-rx-570-4gb-256-bit-oc-1110312171/detay

Bir de şöyle bir termal macun:

Toplam 5000TL yaptı ama fiyatına değecektir, çoğu oyunu oynatır.

Deneyimli bir oyuncu olup olmadığıma buna göre mi karar veriyorsun? Güldürme beni lütfen. Ben internete en iyi CS:GO ayarları yazmıyorum veya şu e-sporcu 4:3 çözünürlükte oynuyormuş bende öyle oynamalıyım demiyorum. Kendim nasıl rahat edersem o şekilde ayarlıyorum grafikleri başkalarına göre değil.

Hocam işlemcinin linkini yanlış vermişim kusura bakmayın.
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...yar-masaustu-i3-8100-islemci-1109318172/detay doğru link bu.

Son düzenleme:
Bütçeyi aşmamak için dostum arkadaşın bütçesi varsa yükseltebiliriz?

Daha iyi olur ancak anakart uyumlu değil anakartı da yükseltmemiz gerekiyor. Arkadaş bakmadan konuşmuş.

Ya 2. el dizmişsin Full bir sıkıntı çıksa arkasında kimse durmaz bir şeyler dizmişsin öyle hele o ekran kartı insanı kanser eder abimde var çöp çöp.

Ya 2. el dizmişsin Full bir sıkıntı çıksa arkasında kimse durmaz bir şeyler dizmişsin öyle hele o ekran kartı insanı kanser eder abimde var çöp çöp.

Tamam güzel kardeşim sen kasa+PSU hariç bundan daha iyi bir şey toplarsan beni de bilgilendir olur mu?

Anlamıyorsun galiba 2. el bilgisayar dizmek riskli bir iş hele eski parçalarsa daha riskli diyelim aldı bir sıkıntısı çıktı napacak?

Bende diyorum ki bu fiyata yok sıfır adamakıllı, sıfır toplayabiliyorsan topla. Alırken her türlü test edilirse bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, bende bazı bilgisayar parçalarını ikinci el alıyorum. Ayrıca 2 yıldır ikinci el bilgisayar parçaları al-sat yapıyorum ikinci eli bana mı anlatıyorsun?

Hele o ekran kartı insanı kanser eder abimde var çöp çöp.

RX 570 gayet güçlü bir kart. Mining çıkması değilse ve WattMan sorunu yoksa fiyatına göre müthiş bir performansı var.

Hele eski parçalarsa daha riskli.

Eski parça mı? Maksimum 5 yıllıktır işlemci ve ekran kartı. Anakart, RAM, SSD, HDD zaten sıfır. Nasıl Full ikinci el dizmişim birader?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı