CS:GO için arkadaş arıyorum

Hileler yüzünden düştüm takımım olmadığı içinde rank kasamıyorum. Bu yüzden.
CSGO'yu 2 yıl önce bıraktım, 2016 yılında oynamaya başlamıştım. Hiç arkadaşım olmadı, solo global oldum. Bunu tek başına hayatsız gibi aim kasarak yapabilirsin. Sana önerim rankı falan boşver kafa dengi adamlar bul ve sadece eğlen. Silver olup arkadaşlarımla oynamayı tercih ederdim.

Madalyayla alakalı sanırım bana hile denk gelmeyeli çok uzun zaman oldu.

Sıfırdan kastığım için hesabı belki o yüzdendir bilemiyorum. Zamanında gelen seçkin olma özelliği kaldırılınca pek rank girmedim, girdiysemde eğlencesine arkadaşım istedi diye girmiştim. Seçkin olma özelliği kalktık dan sonra benim de karşıma pek gelmedi.
CS:GO'yu 2 yıl önce bıraktım, 2016 yılında oynamaya başlamıştım. Hiç arkadaşım olmadı, solo global oldum. Bunu tek başına hayatsız gibi aim kasarak yapabilirsin. Sana önerim rankı falan boş ver kafa dengi adamlar bul ve sadece eğlen. Silver olup arkadaşlarımla oynamayı tercih ederdim.

İşte sadece beraber oynayacak arkadaş da arıyorum, ama işte tek başıma Rus'ların beni kickledikleri için 1.olduğum maçlardan atılıyorum.
Dostum bana da senin elonda her el hile diyorlar. +50 vuruyorum maçı tek başıma kazanıyorum ama hile falan yok ve rank çıkmamı engelleyebilecek hiçbir durum olmuyor, 40'dan az vurursam kaybediyorum fazla vurursam kazanıyorum.

Dostum sen anlamıyorsun sanırsam, sadece aim olarak oynasa alırım ama adam mevlana ya da görmeden vuruyor bunları değerlendir karşımdaki adamları gayet iyi biliyorum yani rankıma göre anlıyorum. Şu an seçkin olma olayı kalktığından pek hile gelmedi ama takımdaki Ruslar ya kafama sıkıp öldürüyor ya da beni kickliyorlar.

Sıfırdan kastığım için hesabı belki o yüzdendir bilemiyorum. Zamanında gelen seçkin olma özelliği kaldırılınca pek rank girmedim, girdiysemde eğlencesine arkadaşım istedi diye girmiştim. Seçkin olma özelliği kalktık dan sonra benim de karşıma pek gelmedi.

İşte sadece beraber oynayacak arkadaş da arıyorum, ama işte tek başıma Rus'ların beni kickledikleri için 1.olduğum maçlardan atılıyorum.
Cezam olmasa oynardık. Bu arada sıfırdan rank girdiysen o da etkiliyor şimdiki nova 1'ler fazla iyiler.

Cezam olmasa oynardık. Bu arada sıfırdan rank girdiysen o da etkiliyor şimdiki nova 1'ler fazla iyiler.

2020'den beri CS oynuyorum, 2 tane seçkin hesap kastım birisini sattım arkadaşıma, diğer hesabım olan ana hesapta 2021 madalyası var. Bende sıfırdan çıkıp mg olmuştum ama karşıma mevlana ve görmeden vuranlar sayesinde düşmüştüm.

Steam hesabını yazarsan ekleyebilirim sonrada girebiliriz.

Madalyayla alakalı sanırım bana hile denk gelmeyeli çok uzun zaman oldu. CS:GO bir takım oyunudur bu arada siz keleş olsanız da novaları tek başınıza yenemezsiniz. Ama keleşseniz silverleri yenersiniz. O zaman neymiş keleş değilmişsiniz :)
Bana dün 5 Türk 1'i hile geldi ama mg'den aşağıya düşmeme imkan yok. Her el hile gelmesi lazım.

Geri
Yukarı