CS:GO için bu başlatma seçenekleri nasıl?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bazı kişiler fazlası iyi değil diyor ben zaten bunu çok eskiden bütün interneti gezerek topladım yüksek ihtimalle bu kodların yarısı çalışmıyordur bile.

-Novid -threads 8 -high -nojoy -freq 75 -D3D9ex -nosplash +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 +snd_use_hrt 0 -noaafonts -lv +r_drawparticles 0 -limitvsconst +r_dynamic 0 -softparticlesdefaultoff +mat_hdr_level 0 -tickrate 128 -no-browser -nod3D9ex1 -nod3D9ex
Kdlar bunlar bunların hangisini kaldırıyaım veya ekleyem mi sizce ne yapayım.

-SM4 -useallavaılablecores -treads 6 -malloc = System bir de böyle kodlar buldum bunlar işe yarar mı?

@Herkesgibi

Son düzenleme:
Arkadaşlar bazı kişiler fazlası iyi değil diyor ben zaten bunu çok eskiden bütün interneti gezerek topladım yüksek ihtimalle bu kodların yarısı çalışmıyordur bile.

-Novid -threads 8 -high -nojoy -freq 75 -D3D9ex -nosplash +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 +snd_use_hrt 0 -noaafonts -lv +r_drawparticles 0 -limitvsconst +r_dynamic 0 -softparticlesdefaultoff +mat_hdr_level 0 -tickrate 128 -no-browser -nod3D9ex1 -nod3D9ex
Kdlar bunlar bunların hangisini kaldırıyaım veya ekleyem mi sizce ne yapayım.

-SM4 -useallavaılablecores -treads 6 -malloc = System bir de böyle kodlar buldum bunlar işe yarar mı?

@Herkesgibi
-novid -threads 8 -high -nojoy -freq 75 +cl_forcepreload 1
Bunlar haricinde -tickrate 128 sadece senin sunucunu etkileyen bir kod, -D3D9ex kodu zaten csgo D9' dan başka desteklemiyor gerek yok. Geriye kalan kodları tam bilmemekle beraber, kodlardan bazıları oyunun çökmesine sebep oluyor teker teker deneyip çöktüren kodları elemen lazım.

-Novid -threads 8 -high -nojoy -freq 75 +cl_forcepreload 1
Bunlar haricinde -tickrate 128 sadece senin sunucunu etkileyen bir kod, -D3D9ex kodu zaten CS:GO D9'dan başka desteklemiyor gerek yok. Geriye kalan kodları tam bilmemekle beraber, kodlardan bazıları oyunun çökmesine sebep oluyor teker teker deneyip çöktüren kodları elemen lazım.

Hocam ben kullandığım kodu silip denedim harita yüklenmesi 2 katına çıktı ben kendi kodlarımşa devam edeceğim tavsiyelerinşz için sağ olun. @Herkesgibi

-SM4 -useallavaılablecores -treads 6 -malloc = System.
Hocam peki bu kodlar işe yarıyor mu bilginiz var mı @Herkesgibi

Son düzenleme:
Hocam ben kullandığım kodu silip denedim harita yüklenmesi 2 katına çıktı ben kendi kodlarımşa devam edeceğim tavsiyelerinşz için sağ olun. @Herkesgibi

-SM4 -useallavaılablecores -treads 6 -malloc = System.
Hocam peki bu kodlar işe yarıyor mu bilginiz var mı @Herkesgibi
-treads 6 oyunda işlemcinin kaç çekirdeğini kullanacağını belirtiyorsun. Diğerleri hakkında fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı