CS:GO için büyük bir VAC dalgası yakın olabilir

Neverlose public olmadan önce de iyiydi bence VAC konusunda hala iyi bence.

Son düzenleme:
NL v1'den v2'ye geçerken VAC yedirdi o yüzden mainde kullanmıyor kimse güven kalmadı hileye. Main için sadece novo ve skeet var başka yok.
v2 den v3 e geçerken de ban yedirdi diye biliyorum ancak normal kullanım için de gayet iyi bence.

Ban yenilmez onla ben free kullandım kaç ay yemedim.
Zaten şimdi yemiyor VAC dalgası dedigim şey birden milyonlarca kişinin banlanması demek yani bekletip banlayacaklar.Ama Ne zaman belli degil tabi ama bu sefer baya bir kişi banlanacak gibi duruyor.

Arkadaşım 3 aydır kullanıyor, hileyle kendini Silver Elite'den Gold Nova 3'e kadar boostladı. Ben bile sıkıldım artık, günlük aktivitem her Steam'i açtığımda adamı reportlamak oluyor
Zaten şimdi yemiyor VAC dalgası dedigim şey birden milyonlarca kişinin banlanması demek yani bekletip banlayacaklar.Ama Ne zaman belli degil tabi ama bu sefer baya bir kişi banlanacak gibi duruyor.

Şöyle tamam hileler zaten bitmez bu degişmez bir kanun ama heapların ücretleri arttı ve bu banlanma mevzusu sanırım milyon kişi falan yani nerdeyse 4-5 ay nadir hile gelir dalgadan sonra.

Hileyi external yapanlar sadece Overwatch yer çünkü oyuna enjekte olmuyor uzaktan kontrol ediliyor ve bu hiçbir şekilde kontrol edilemiyor veya bulunamıyor.

Bu senin attıgım Vac dalgasında çok hatrı sayılır miktarda kişi banlanmadı hayırlısı diyorum.

Hesapların ücreti bizim ülkemizde gözle görülür bir şekilde arttı. Diğer ülkelerde de pahlaı gözüyle mi bakılıyor sanıyorsun? Adamların çerez parası

Hileyi external yapanlar sadece Overwatch yer çünkü oyuna enjekte olmuyor uzaktan kontrol ediliyor ve bu hiçbir şekilde kontrol edilemiyor veya bulunamıyor.

Bütün external hileler patladı bu arada glow aimbot ve radar tespit edildi external hilelerde eskide kaldı senin dediğin

Hesapların ücreti bizim ülkemizde gözle görülür bir şekilde arttı. Diğer ülkelerde de pahlaı gözüyle mi bakılıyor sanıyorsun? Adamların çerez parası
Şöyle hile kullananlarin yarısından fazlası türk oldugu için almasıda zor olur diye dedim tabiki orda daha ucuz ama hile kullanan türk bence daha çok.

Bütün external hileler patladı bu arada glow aimbot ve radar tespit edildi external hilelerde eskide kaldı senin dediğin

Son zamanlarda duyduğum kadarıyla paralı hilelerin hepsi patlamış. Bu durumun sebebi nedir? Valve ne yaptı da paralı hile kullanan kişileri buldu banladı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…