CS:GO için büyük bir VAC dalgası yakın olabilir

Skeet uzun zamandır en iyi hile kullananların çoğu zengin insanlar ve çok katı kuralları olan bir hile. Skeet kullanıp ban yiyenlerin çoğu CS:GO çalışanları tarafından manuel olarak banlanıyor onun dışında hala tespit edilmedi. Şu an için bazı kullanıcıları kırmızı faktöre düşürdü fakat ban yiyen olmadı.
Neverlose public olmadan önce de iyiydi bence VAC konusunda hala iyi bence.

Son düzenleme:
Ban yenilmez onla ben free kullandım kaç ay yemedim.
Zaten şimdi yemiyor VAC dalgası dedigim şey birden milyonlarca kişinin banlanması demek yani bekletip banlayacaklar.Ama Ne zaman belli degil tabi ama bu sefer baya bir kişi banlanacak gibi duruyor.

Arkadaşım 3 aydır kullanıyor, hileyle kendini Silver Elite'den Gold Nova 3'e kadar boostladı. Ben bile sıkıldım artık, günlük aktivitem her Steam'i açtığımda adamı reportlamak oluyor :D
Zaten şimdi yemiyor VAC dalgası dedigim şey birden milyonlarca kişinin banlanması demek yani bekletip banlayacaklar.Ama Ne zaman belli degil tabi ama bu sefer baya bir kişi banlanacak gibi duruyor.

:D Ne fark yaratacak ki? Dalgadan maksimum 1 hafta sonra hileler tekrar baş göstermeye başlayacak. Anlayın bunu artık. VAC sistemi antika kaldı.
Ek olarak, (Dürüstçe) geçenlerde (2 ya da 3 ay aradan sonra) oyuna tekrar giriş yaptım 4 maç falan attım

:D Ne fark yaratacak ki? Dalgadan maksimum 1 hafta sonra hileler tekrar baş göstermeye başlayacak. Anlayın bunu artık. VAC sistemi antika kaldı.
Ek olarak, (Dürüstçe) geçenlerde (2 ya da 3 ay aradan sonra) oyuna tekrar giriş yaptım 4 maç falan attım hile gelmedi :D Belki düzelir :D Ya da benim şansıma öyle idi sanırım.
Şöyle tamam hileler zaten bitmez bu degişmez bir kanun ama heapların ücretleri arttı ve bu banlanma mevzusu sanırım milyon kişi falan yani nerdeyse 4-5 ay nadir hile gelir dalgadan sonra.

Önceden arkadaşım gamesense ske**.*c adlı hile kullanıyordu. Ve 3 yıl geçti hala ban yemedi. Bu tür hilelerin ne özelliği var? Nasıl oluyor da ban yemiyor bunlar?

Bu durumu bende fark ettim. Acaba hesabın güven faktörüyle mi alakalı anlamadım. Bana mayıs ayından beri hiç hile gelmedi hayret. Rahat rahat oyunumu oynuyorum. Ne mevlana açan var ne aim, wh açan var.

Hileyi external yapanlar sadece Overwatch yer çünkü oyuna enjekte olmuyor uzaktan kontrol ediliyor ve bu hiçbir şekilde kontrol edilemiyor veya bulunamıyor.

Ban dalgası 2 ay önce geldi zaten kırmızı faktörlerin çoğu ban yeni.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu senin attıgım Vac dalgasında çok hatrı sayılır miktarda kişi banlanmadı hayırlısı diyorum.

Şöyle tamam hileler zaten bitmez bu degişmez bir kanun ama heapların ücretleri arttı ve bu banlanma mevzusu sanırım milyon kişi falan yani nerdeyse 4-5 ay nadir hile gelir dalgadan sonra.
Hesapların ücreti bizim ülkemizde gözle görülür bir şekilde arttı. Diğer ülkelerde de pahlaı gözüyle mi bakılıyor sanıyorsun? Adamların çerez parası :D

Geri
Yukarı