CS:GO için en az 5 sene yetecek sistem önerisi

Toplam 10.905 TL.

300 FPS alıp ne yapacaksınız hocam? 300 Hz destekleyecek bir monitör alabilecek misiniz?
Orta halli demişsiniz, CS:GO'da 300 FPS istiyorsunuz, lütfen düzgünce açıklayın ne istediğinizi.

Bırak, uğraşmaya değmez. Bütçe söyle dediğimiz halde "boş insanlar" diyor. Kendisi toplasin
Bırak, uğraşmaya değmez. Bütçe söyle dediğimiz halde "boş insanlar" diyor. Kendisi toplasın.

Senin gibi kellerin

Bırak, uğraşmaya değmez. Bütçe söyle dediğimiz halde "boş insanlar" diyor. Kendisi toplasın.

Bütçe sınırlaması yok ama param ziyan olmasın, CS:GO için CS:GO'ya uygun bir sistem istiyorum dedim. Bundan bir şey anlamadiysan üstünün açık olmasına veriyorum olayı, bu kadar net. Paramı neden 3090 alıp ziyan edeyim 1650 ekran kartları bile CS'yi rahat kaldırırken? Resmen CS:GO için 3090 ekran kartı öneriyorsun. Param ziyan olmasın yazdım detayda. Aloooo?

Hocam kafanda saç yok diyen beynin mi çalışmıyor bilmiyorum da yani olayı anlamak bu kadar zor mu? Bütçe sınırlaması yok ama param ziyan olmasın CS go için CS go ya uygun bir sistem istiyorum dedim. Bundan bir şey anlamadiysan üstünün açık olmasına veriyorum olayı bu kadar net. Paramı neden 3090 alıp ziyan edeyim 1650 ekran kartları bile csyi rahat kaldırırken. Cidden hava aldığı için sıkıntılısın. Senin gibi insanlara yazı yazmak bile zaman kaybı. Resmen CS go için 3090 ekran kartı öneriyorsun. Param ziyan olmasın yazdım detayda. Aloooo? Şapka takip okur musun detayı.
EXhLIHRWoAUYrEV.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı