Rehber CS:GO için en iyi çözünürlük

1280x960 4:3 öneririm.

Monitörünün incine göre değişebilir, destekleyen en yüksek çözünürlüğü kullanın hassasiyet vb. deneyiminizi etkileyebilir. Yine de 4:3 öneririm rakipleri vurmak kolaylaşır ancak hassasiyete alışmanız gerekebilir. İyi günler.

Oyun içerisinde bende sadece 16:9 ve 4:3 çıkıyor. 5:4 veya 1:1 seçenekleri yok. Nasıl kullanabilirim onları?

640x480 de 40 FPS olmasına rağmen 20 vuruyorum bence 640x480'de deneyin.

Hocam onlar özel çözünürlük. O yüzden yok.

Ayarlayamaz miyim? 640x480 çözünürlükte 30 FPS oynuyorum. Nova 4'te takildim. En azından mg 1 olana kadar kullanabileceğim ayar falan yok mu? Başlatma seçenekleri veya başka bir şekilde yapamaz miyim?

Ayarlayamaz miyim? 640x480 çözünürlükte 30 FPS oynuyorum. Nova 4'te takildim. En azından mg 1 olana kadar kullanabileceğim ayar falan yok mu? Başlatma seçenekleri veya başka bir şekilde yapamaz miyim?

O çözünürlükte 30 FPS alıyorsan diğerlerinde daha düşük alırsın en düşüğü o. Bu arada çözünürlükleri eklersen 4:3 bölümünde gözüküyor.

O çözünürlükte 30 FPS alıyorsan diğerlerinde daha düşük alırsın en düşüğü o. Bu arada çözünürlükleri eklersen 4:3 bölümünde gözüküyor.

Nasıl ekleyebilirim? 1:1 veya 5:4 te daha yüksek FPS alacağımi düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Eğer yükselirse FPS nasıl eklerim biliyorsanız söyler misiniz?

Ee, adam genişleyince, nişangah da genişlemiyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…