CS:GO İçin Fare Önerisi

Marjinal0606

Hectopat
Daha fazla  
Şu 5 fare arasında kaldım, hangisini önerirsiniz?
  • Loigtech G403, G502
  • Razer DeathAdder Chroma
  • Corsair M65, M65 Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer deathadder chroma kullandım çok beğendim. El şeklinize ve nasıl tuttuğunuza bağlı seçim yapmalısınız. Cs go da oynadım bu mouse ile çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Razer goliathus speed extended pad ile kullandım. İkili efsane oldu. Oyuncu kulaklığının da sayesinde yükselmeme sebep oldu. Eğer temiz olsun ikinci elde alırım dersen satışını yapabilirim çok çok uygun fiyata

Tutuş şekline göre, elin büyüklüğüne göre değişir. Verilen örnekler birbirinden uçurum farkında uzaktalar. Ben bunların dışında size zowie ürünlerini öneriyorum. Her tutuşa, her boyuta uygun mouseları var. Eliniz küçük ve claw tutuşa uygunsa FK2, elim tamamen mouse u sarsın diyorsanız da EC serisini tavsiye ederim. Eliniz büyükse EC-1A küçükse EC2-A almalısınız.

Tutuş şekline göre, elin büyüklüğüne göre değişir. Verilen örnekler birbirinden uçurum farkında uzaktalar. Ben bunların dışında size zowie ürünlerini öneriyorum. Her tutuşa, her boyuta uygun mouseları var. Eliniz küçük ve claw tutuşa uygunsa FK2, elim tamamen mouse u sarsın diyorsanız da EC serisini tavsiye ederim. Eliniz büyükse EC-1A küçükse EC2-A almalısınız.
Ya klavyem logitech olucak g410 alıcam mousda logitech olsun istiyorum elim 19cm claw tutuş g403 veya g502 olmaz mı ? g503yi denedim mediamarktda gayet iyi oturdu ama g403 daha uygun bi fiyatı var şu an gameekstrada ve daha yeni olduğu için ona yönelmek istiyorum. g403 elime oturur mu oturmazsa hangi mousu önerirsiziniz öncelik logitech olsa iyi olur

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı