CS:GO İçin Fare ve Mousepad Önerisi

QCK+ mousepad önermem. Razer da önermem. Corsair MM200 kullanıcısı olarak öneririm ancak Türkiye'de satışı yok Small versiyonunun. Extended var o da 180 TL, değmez. Alma şansınız varsa Amazon'dan almanızı öneririm.

Mouse olarak da şu an G402 kullanıyorum ve gayet güzel. Bir üst modeli G502. Biraz bütçenizi aşabilir ancak hem daha şık hem de daha güzel bir mouse.

QCK+ mousepad önermem. Razer da önermem. Corsair MM200 kullanıcısı olarak öneririm ancak Türkiye'de satışı yok Small versiyonunun. Extended var o da 180 TL, değmez. Alma şansınız varsa Amazon'dan almanızı öneririm.

Mouse olarak da şu an G402 kullanıyorum ve gayet güzel. Bir üst modeli G502. Biraz bütçenizi aşabilir ancak hem daha şık hem de daha güzel bir mouse.
G502 Fare + G240 Mousepad alabilme imkanım var. İyi bir tercih olur mu ?

G240 Mousepadi hiç incelemedim. O yüzden o konuda bir bilgim yok. G502 ise benim mouseumdan daha iyi bir mouse. Almanızı da öneririm. İyi bir tercih olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı