CS:GO için işlemci önerisi

Aklımda o var fiyatı 2600 TL falandı sanırım.

Dalganızı başka yerde geçin.

Soğutucuyu kullanıyorum çok memnunum fakat biraz büyük kasanıza sığarmı bakmalısınız.

Snowman T6 Ultra çok daha ucuz ve daha performanslı.

İşte anlamadığınız nokta bu ben farkı hissedebiliyorum ister 60 Hz monitör olsun ister olmasın, gözle gördüğüm şeyi yazıyla anlatamam maalesef.

Kafama çok yatarsa anakart değiştirmeyi de düşünürüm tabii ki.

Mümkün değil fark olması. Makineler hissedemezken farkı sizin hissetmeniz çok saçma. Arada fark yok zaten.

İşte anlamadığınız nokta bu ben farkı hissedebiliyorum ister 60 Hz monitör olsun ister olmasın, gözle gördüğüm şeyi yazıyla anlatamam maalesef.

Kafama çok yatarsa anakart değiştirmeyi de düşünürüm tabii ki.

Elinizdeki anakartın VRM'leri 5600X kaldırmayabilir kaldırsa bile sıkıntı çıkabilir. Benim attığım ikiliyi alıp 2600X OC yapıp bir süre kullanın daha sonra 5600X geçebilirsiniz.

Çok pis sövesim var size ama forum kuralları gereği yapamıyorum, konuyu dağıtmasanız iyi olur.
Elinizdeki anakartın VRM'leri 5600X kaldırmayabilir kaldırsa bile sıkıntı çıkabilir. Benim attığım ikiliyi alıp 2600X OC yapıp bir süre kullanın daha sonra 5600X geçebilirsiniz.
Aslında eğer zaten anakart değiştireceksem biraz bekler komple anakart + işlemciyi satar B550+R5 5600X'e OC yapar kullanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı