CS:GO için kayıt programı önerisi

• Konuyu başlatan Anony
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 901

Anony

Hectopat
Dostlar selam. Konu başlığında olduğu gibi güncel bir konu açmak istedim. PC özelliklerim bu mesajın sonunda mevcut. OBS kullandım çok kasıyor, Bandicam kullandım ne kadar 1080p yüksek ayarlara alırsam alayım CS:GO çöp gibi oluyor, Shadow Play olmuyor ekran kartım yetersiz. Windows'un kendisininkini kullan diyecekler için dostlar ben Alt Tab attığımda kayıdın sonlanmasından çok rahatsız olduğum için bu konuyu açtım, ayrıyeten Windows'un kendi programı yerel disk C ye yüklüyor dosyaları, ben e: Diskine yedeklenmesini istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

PC.
İşlemci: i7 4720HQ 2.60GHz 8CPU.
RAM: 12 GB.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 940M 2 GB.

Ya da kısaca buradan ulaşabilirsiniz bilgisayar özelliklerime.

OBS düşük ayarlarda kullanabilirsiniz.

dostum onun ayarını nasıl yapıyoruz obs çok karmaşık.
Masaüstü çözünürlüğünü 1024x768 yap gelişmiş seçeneklerden hertzi en sona çek. Cs"ye gir onu da 1024x768 yap. Sonra OBS"e tekrar gir sahnenin üstüne gelip sağ tık yap dönüştür de ve ekrana genişlet de sonra sahneyi ekrana göre düzenle. Sen dediklerimi yap yapamadığın yeri sor.

Masaüstü çözünürlüğünü 1024x768 yap gelişmiş seçeneklerden hertzi en sona çek. Cs"ye gir onu da 1024x768 yap. Sonra OBS"e tekrar gir sahnenin üstüne gelip sağ tık yap dönüştür de ve ekrana genişlet de sonra sahneyi ekrana göre düzenle. Sen dediklerimi yap yapamadığın yeri sor.
dayı cozunurlugu oyle yaptım maynkıraft gıbı oldu masaüstü ve önizlemede cs gozukmuyor

dayı cozunurlugu oyle yaptım maynkıraft gıbı oldu masaüstü ve önizlemede cs gozukmuyor
Ekranda öyle gözükür Youtube'a yüklediğinde böyle gözükür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekranda öyle gözükür Youtube'a yüklediğinde böyle gözükür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İş güçten cevap vermeyi unutmuşum, hem görüntü çok kötü oldu + olarak video kaydını tekrardan izleyince kasmalar ve donmalar görüyorum. Benim bilgisayarım gördüğünüz gibi yukarda yazıyor ama monitörüm 60 fps birşey, 1920x1080 kullanıyorum

Bandicam ile de almayı denedim, kasma sorununun önüne geçemedim.

Hocam OBS'den 7200 bitrate 720p 60 FPS kayıt alın kasma olmaz. Fakat sisteminiz çok da yeterli değil. Özellikle işlemciniz.
O ayarlar nereden yapılıyor bilmiyorum, bu arada bandicamdan gta 5 1080p kayıt alabılıyorum oyunu algıladıgı ıcın oyun kaydı yapabıldıgım ıcın, ama csgo da boyle bırsey yok cs go da bandicam ekran kaydı alırsam vıdeo donup donup duruyor

Geri
Yukarı